ugrás a tartalomhoz

Archívum - Jan 13, 2006 - Fórum téma

Szép webcímeket szeretnék használni

Topi · 2006. Jan. 13. (P), 23.10
Sziasztok!

Van egy kérdésem. Van egy online lexikon, ahol a google azért nem indexeli le a címszavakat, mert "cimszo.php?id=12345" van a linkben, és az ilyen ?id= dolgokat nem szeretni, és nem megy bele...
És szeretnék egy olyat csinálni mint a prog.hu-n van pl, ez: http://www.prog.hu/tudastar/40367-5/File+include+utolag+es+futtatas.html

Itt nem hiszem hogy létre van hozva egy ilyen nevű html file... Mert kicsit tárhely gazdaságtalan lenne...
Jah és mégvalami a tartalom MySQL-ben van benne. Szóval nem stat oldal!

Köszönöm a válaszokat! Üdv. Topi.
 

Adatok tovább POST-olása

Kevlar · 2006. Jan. 13. (P), 13.12
Sziasztok

Keresgéltem a fórumban, de nem találtam a problémámra megoldást. (Bár lehet, hogy rossz szavakra kerestem)
Tehát van egy űrlap, POST-al elküldi az adatai egy php -nak. Itt ezek az adatok kétfelé mennek, az egyik út, hogy ezeket az adatokat egy az egyben tovább kell küldeni egy másik php-nek.
Űrlapozás rejtett mezőkkel nem lehetséges, itt nincs felhasználó, gondoltam arra, hogy fogom $HTTP_POST_VARS tartalmát, és egy header() segítségével elküldöm a másik php-nek (tehát hozzá írom). De ez meg GET küldés.

POST megoldás nincs?

Köszönöm a segítséget előre is.
 

Mi az a Web 2.0 pontosan?

Anonymous · 2006. Jan. 13. (P), 11.42
Triviális kérdésem lenne, valaki magyarázza el, hogy mi is az a Web 2.0 pontosan?
 

Word sablonok konvertálása FPDF számára, PHP-hez

Anonymous · 2006. Jan. 13. (P), 10.43
Hali, adott néhány word sablon....
Amit valahogy jó lenne átkonvertálni fpdf-be, hogy azzal lehessen őket phpból töltögetni....
Valakinek vmi tippje?