ugrás a tartalomhoz

Archívum - Szep 2007 - Fórum téma

szeptember 4

firefoxra is popup

Efrud · 2007. Szep. 4. (K), 17.24
Hello!

Olyan popup kódot keresek ami működik firefox alatt is de sehol nem találtam. Ti tudtok nekem ilyet mondani?
 

szeptember 3

smarty include

winston · 2007. Szep. 3. (H), 15.37
sziasztok!

a következő problémával kerültem szembe: van egy (smarty) template-m, ami paraméterezéstől függően különböző más templateket hív be (nem fixen if-el switch-ként felsorolva, hanem a változó értékével egyenlő nevű templatet). namost az oldal includeolásánál a fenti okok miatt nem tudom, hogy milyen változókra lesz szüksége a hívó templatekhez csatoltak közül, ezért az összeset szeretném átadni neki. nem egyesével, mert azt megint nem tudom a fő template írásakor, hogy miket kap, hanem úgy az egészet egyszerre. (valami olyasmire gondolok, hogy {include file= "$page.tpl" assign='*'}) ha valaki tudna erre egy megoldást, megköszönném. (gugli nem segített, smarty dokban se láttam ilyet)
(végső megoldásképp egy nagy asszociatív tömbbe át tudom adni a változókat, de ezt, mivel kényszermegoldásnak vélem, szeretném elkerülni)
 

Csak a template!

szocmunka · 2007. Szep. 3. (H), 14.59
A problémám az, hogy fizetős tárhelyemről próbálok futtatni WML scriptet, de csak a TEMPLATE –en kívűl eső dolgok jelennek meg. A TEMPLATE –en belüliek nem. A szolgáltatómra gyanakszom, mivel Operában kiválóan működik. Kipróbáltam már több scriptet a netről, de a hiba azonos, a TEMPLATE nem működik. Itt megnézhető egy példa script működés közben: link

Van valakinek ötlete?
 

Include-olt távoli fájl olvasná a hívó tárhelyének a mappáját

peachman · 2007. Szep. 3. (H), 12.05
A következőt szeretném megoldani:

Van egy mondjuk (A) tárhelyen egy PHP, ami tartalmaz egy include()-ot és behívja a (B) tárhelyen lévő PHP fájlt.
Ez rendben le is zajlik, (A) tárhelyen engedve van a távoli hívás.
Namost, a (B) tárhelyen lévő PHP-nak kellene látnia, listáznia, törölnie az (A) tárhelyen lévő mappákat, fájlokat. Azt hittem mivel (A) hívja be, az ő mappáit látja, de továbbra is csak a sajátot, (B) mappáit tudom nyitni opendir()-el. Tudna valaki segíteni hogyan tudnám kiirni (A) tárhely mappáit a képernyőre?