ugrás a tartalomhoz

Archívum - Szep 17, 2007 - Fórum téma

Szépségverseny oldal készítéséhez keresek CMS-t

AdrianWeb · 2007. Szep. 17. (H), 21.47
Egyszerűbb szépségverseny oldalt szeretnék készíteni. Erre a célra valamilyen CMS rendszert és megfelelő kiegészítőit használnám.

Amit szeretnék megoldalni így: regisztrált felhasználó adatlapot tölthet ki, illetve fotókat tölthet fel. A szavazás pedig az adatlapjára történne, egy bizonyos pontszám adásával, amit bárki látogató megtehet.

Régebben már láttam ilyet megoldást egy DC hub tagjainak szépségversenye készült azt hiszem php nuke alapon. Most próbálkoztam Joomla + Community builder komponenssel de nem nagyon vált be.

Ha tudna nekem erre valaki megfelelő CMS rendszer + kiegészítők párosítást ajánlani azt megköszönném. (esetleg az elkészül oldalon bannerfelületet kap aki segíteni tud nékem :) )
 

Template Toolkit kérdés

lorko · 2007. Szep. 17. (H), 19.16
Sziasztok,

van egy TT-es problémám.

Van az alábbi templétem:
Extrák:
[% IF extra01 %] extra 01 [% END %]
[% IF extra02 %] extra 02 [% END %]
[% IF extra03 %] extra 03 [% END %]
[% IF extra04 %] extra 04 [% END %]
Én azt szertném, ha nincs extra02-es extra akkor ne hadjon ki egy üres sort.
Tehát most ha nincs extra02 akkor ez a kimenet:
exrta 01
(itt egy üres sor)
exrta 03
exrta 04
ezt szeretném:
exrta 01
exrta 03
exrta 04
Előre is köszönöm.
 

Bélyegképek nagy méretű megjelenítése CSS-sel

tartalom · 2007. Szep. 17. (H), 18.04
Helló!
Képgalériához szeretném, ha - a kis méretű thumb képekre kattintva - a nagy képeket tartalmazó oldalaim fix méretben (lehetőleg scroll és menü nélkül) nyílnának fel, új ablakban. Meg lehet ezt oldani css-sel?
Köszi
Ági
 

Képfile létrejöttének idejének lekérdezése PHP-ben

Baggiome · 2007. Szep. 17. (H), 15.47
sziasztok!

File feltöltésénél hogy tudom átadni a file eredeti (létrejöttének) idejét?
A filemtime-mal az az idő kerül be az adatbázisba, amikor a filet feltöltöm, nekem viszont az kéne, hogy pl.: a fényképező mikor hozta létre...
 

PHP-val küldött e-mailben lévő form elküldése

Viktorns · 2007. Szep. 17. (H), 10.52
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.
Egy HTML levelet akarok küldeni sok embernek. PHP küldi. A levélben van egy űrlap. Submit, aztán történik valami. Történne...:D Ha iframet használok, akkor pl az Outlook nem jeleníti meg az iframet. Ha nem használok, akkor nem működik a submit.

Mi a megoldás?

Előre is köszi