ugrás a tartalomhoz

Archívum - Már 29, 2006 - Fórum téma

'Paradox' webhelyem nem megy IE és Opera alatt

ParadoxH · 2006. Már. 29. (Sze), 21.54
Re
Nem rég elkezdtem html + css kódolással foglalkozni és ennek (bugos) gyümölcséül megszületett egy site: ... hát eddig szép meg jó minden mint a mesékben, csak a böngészőfüggetlenités az nem az igazi.. Firefox alatt tökéletes, de Opera és IE alatt már nem volt ilyen szerencsém..
ha szépen megkérem, akkor vki nem segítene nekem?
 

CSS hover vs Flash, ki takar le kit?

Szekeres Gergő · 2006. Már. 29. (Sze), 19.48
cssel egy li elem főle vitt kurzor hatására nyitok megy egy div-et, amit ugye IE-ben csak a csshover segítségével tudok megtenni. A probléma azzal van, hogy az oldaon jobb oldalt van egy flash movie, ami kitakarja (a div z kordináta-síkon alatta jelenik meg) ezt a div-et. Volt már hasonló problémám a lightbox képnézegetővel, de azt sikerült megoldani, de ezzel nem boldogulok.. 5let?
 

Módosító SQL lekérdezés a belépett felhasználónál

Anonymous · 2006. Már. 29. (Sze), 15.10
Rengeteget próbálkoztam a módosító lekérdezéssel, de valahogy egyik se működik! Azt szeretném, hogy 1 felhasználómnál aki bejelentkezett (csak nála) az egyik mező értéke megnőjön mondjuk 100-al!
 

Ingyenes websablonok letöltése

Anonymous · 2006. Már. 29. (Sze), 11.06
Sziasztok!

Nem tudtok valami olyan helyet, ahonnan kész websablont, vagy kész elemeket lehetne hozzá letölteni ingyen?

Köszi
 

PHP programhoz felület

Anonymous · 2006. Már. 29. (Sze), 10.43
Sziasztok!

Nem tudtok véletlenül valami olyan PHP sablont, amivel egy PHP programnak felületet tudnék adni. Nem CMS-re gondolok, hanem ehhez hasonlóra de csak felületet ad.

Köszi
 

mssql_list_tables

Anonymous · 2006. Már. 29. (Sze), 10.11
Sziasztok!

ilyen funkció ugyebár nincs, csak mysql-ben. Mivel tudnám ezt kiváltani? Hogy tudom php-ban meg hogy milyen tábláim vannak? Úgy hallottam hogy valami master táblát kell olvasni, de az SQL server management studio-ban ilyet nem látok.

MZ
 

mysql LEFT JOIN nem megy 5.x-en

paal · 2006. Már. 29. (Sze), 10.01
Üdv,

A következő lekérdezés nem fut le MySQL 5.0.18-Debian_9-log szerveren:
SELECT SUM( catch.weight ) AS weight, team.name AS team_NAME, team.id AS team_ID, country.country_title AS country_NAME, ct.sector_id AS sector_ID, COUNT( catch.weight ) AS darabszam
FROM carp_team team, carp_contest_team ct, carp_country country
LEFT JOIN carp_catch catch ON catch.team_id = team.id
AND catch.contest_id = '3'
WHERE team.id = ct.team_id
AND ct.contest_id = '3'
AND team.country_id = country.country_id
GROUP BY team.id
ORDER BY 1 DESC
A hibaüzenet a következő:
#1054 - A(z) 'team.id' oszlop ervenytelen 'on clause'-ben


??

A saját gépemen MySQL 4.0.24-nt fut, ott hiba nélkül megcsinálja. Mi lehet a gond?
Először arra gondoltam, hogy az 5-ös már nem enged "id" nevű táblát, de ha átjavítottam pl. team_id-nak, akkor is u.ez volt a hiba (értelem szerűen tam.team_id-val).

Nagyon köszi!
Üdv, Pali