ugrás a tartalomhoz

Archívum - Feb 15, 2012 - Fórum téma

régirégi postnuke modult keresek tanulási céllal

razielanarki · 2012. Feb. 15. (Sze), 17.09
még pedig ő lenne az:

BSCIpermissions-1.0.13b-PN762.tar.gz (vagy akármelyik másik verzió)

postnuke-ot már sikerült vadásznom, de ehhez mindenhonnan csak halott linkeket találok...

esetleg valakinek megvan még a winchesterén egy jól eldugott/elfelejtett könyvtárban?

megköszönném ám! :)
 

Osztály, jquery, this.

therest · 2012. Feb. 15. (Sze), 15.42
Sziasztok!

Van egy saját ajaxos libem, amiben megoldott, hogy a callback függvényben a this azt képviselje amire nekem szükségem van. Mivel azonban a jelenlegi projektemben elég sok területen jqueryre kényszerülök, ezért a saját libemet nem használnám, hiszen a jqueryben is van ajax támogatás.

var cTimeline=function(start, end) {
this.start=start;
this.end=end;
this.otherData='nem tudom elérni';
cTimeline.prototype.draw(events) {/* timline kirajzolása eseményekkel*/}
cTimeline.prototype.getDatas=function() {
var request = $.ajax({
url: 'getevents.php',
type: "post",
data: {'start' : this.start,'end' : this.end},
dataType: "xml",
success: this.draw
});
}
}
A fenti példa teljesen jól működik, ami a gond, hogy a callbackben (draw) nem tudom elérni az osztály "otherData" tulajdonságát.
Megoldható ez egyszerűen és szépen jqueryvel? Hogyan?
 

Facebook comment

tiburi · 2012. Feb. 15. (Sze), 15.38
Sziasztok!

Egyik oldalon tesztelgetem az FB pluginokat és beállítottam a comment lehetőségeket is.
Úgy tűnik minden ok, csak a szövegdoboz alatt ez az üzenet fogad mindenkit:

Warning: this comments plugin is operating in compatibility mode, but has no posts yet. Consider specifying an explicit 'href' as suggested in the comments plugin documentation to take advantage of all plugin features.

Ez az üzenet akkor is itt van, amikor már van komment és akkor is ha nincs.
Valaki már állított be ilyen plugint? Találkozott már ezzel? A leírások elég zavarosak, én csak e akarom tüntetni az üzenetet...

Előre is köszönöm!
 

MYSQL táblatörlés idő meghatározással

rise01 · 2012. Feb. 15. (Sze), 11.08
Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy van e olyanra lehetőség, mysql beállítással, hogy pl 1 táblából töröljön minden olyan adatot ami a szerveridőhöz képest régebbi mint 2 óra.

PHP-ban elvileg meglehetne írni, de nekem az nélkül kell ez a művelet, hogy a kliensgép és a szerver között bármilyen kapcsolat lenne. Mert ugye a php akkor fut le amikor a felhasználó az oldalon böngész és betölti a lapokat,de nekem viszont akkor is kellene ennek futnia.

Remélem valamelyest érthető voltam :)

Válaszokat előre is köszönöm.
 

Rövid URL vs CodeIgniter

Pepita · 2012. Feb. 15. (Sze), 01.57
Sziasztok!

Rettentő tudatlan lehetek, elképzelhető, hogy csak kicsit el(be)néztem vmit, de úgy felidegesített, hogy aztán sehogy nem találom a megoldást.
CodeIgniter-el csináltam egy honlapot (localhoston), kicsit szívtam is a leírásában talált .htaccess ötlettel (1-el több / volt), de kis küzdés árán otthon jól ment. ("http://localhost/ezamappa/letoltes/xy.jpg", ahol "ezamappa" a project könyvtára)