ugrás a tartalomhoz

Archívum - Szep 2006 - Fórum téma

Két flash közötti feltételes választás IE-ben nem jó

pgyz · 2006. Szep. 1. (P), 13.06
Hello!

Megint problemam van az IE bongeszovel.
A kovetkezo oldal feljlesztes alatt all: http://www.apecc.ro
Az oldal php és templatekkel készult.
A headerbe csak egy flash fajlt tolt be.
A kliens kerese a kov. volt: ha betoltodik az oldal, csak akkor mozogjon a flash anim, a hiddal, stb... Ha mas oldalra kattint, mar doldalra erkezik akkor flash masodik reszet akarja latni, amikor a hatter (a nag hid) mar nem mozog, csak a 2nyelvu felirat.
OK, ezt meg is oldottam, 2 flash faljom van. Az elso amin mozog a nagy hid, a masodik meg amin mer nem mozog a hatter, a nagy hid.
A PHP beltolti a header1.tpl-t ha az indexet keri le a browser. Betolti a header2.tpl-t ha az index.php utan meg vannak parameterek.
Firefoxban mukodik, tokeletesen, IEben nem. :(
Ha megnezed a header forraskodjat, akkor minden rendben van, meg IEben is, szoval a 2.swf-et tolti be. :))

Hol lehet a gond?
Tud valaki segíteni?
 

MySQL lekérdezés ábécé sorrendben

Gully Foyle · 2006. Szep. 1. (P), 11.21
Sziasztok!


A problémám a következő:

Van egy MySQL táblám, melyben különféle termékek szerpelnek, amiknek van egy típus illetve egy altípus tulajdonsága is, a rendszerezés végett.

A típus, és altípus tábla nagyon egyszerű: azonosito, tipusnev / altipusnev

A termék tábla szintén egyszerű:

azonosito, megnevezes, tipusazonosito, altipusazonosito

Hogyan tudom a termék tábla adatait típus vagy altípus szerint abc sorrendben lekérdezni, ha csak az azonosítójuk van eltárolva?
 

Script e-mail címek védelmére

Anonymous · 2006. Szep. 1. (P), 11.16
Neten próbáltam keresni olyan scriptet, mely az adatbázisból kilistázott felhasználók email címeit megvédi, de sajnos nem találtam. Ti ismertek ilyet, ami ingyen letölthető?