ugrás a tartalomhoz

Archívum - Szep 8, 2006 - Fórum téma

Hogyan lehet egy egyszerű lapozós galériát csinálni?

Free · 2006. Szep. 8. (P), 20.17
Hellosztok !

Hogy lehet egy egyszerű lapozos galériát csinálni??
 

Legújabb prototype.js letöltése

wiktor · 2006. Szep. 8. (P), 19.22
Pár napja (09.04) láttam a prototype sv repo-jában, hogy van 1.5.0_rc1-es verzió. Viszont nem igazán értettem, hogy a dist könyvtárban miért nincs ott a prototype.js file? A changelog-ban azóta már vannak új bejegyzések, de dist továbbra sincs. Gondolom a rakefile-lal lehetne összehúzni, de mivel nem rubyzok ez az opció kiesik. :/ Kérdésem az lenne, hogy tud-e valaki egy olyan helyet ahonnan a legfrisseb verziót egy js-ben le lehet tölteni? Én nem találtam... :(
 

Kis és nagybetű, illetve ékezet érzékenység php-mysql lekérdezésnél.

s_volenszki · 2006. Szep. 8. (P), 15.42
Sziasztok!

A www.lists.mysql.com-on sokat olvastam a lekérdezés közben előforduló hibákról a kicsi-nagy és ékezetes betűk környékén. Mint kiderült, nem is hiba, csak nem case és accent szenzitív a lekérdezés. Mitől lesz az?

s_volenszki
 

Lassú Suckerfish menü IE-ben

tiku I tikaszvince · 2006. Szep. 8. (P), 14.07
Sziasztok!

Egy munkámban alkalmazni szeretném a suckerfish menüt, de explorerben van pár probléma. Pl.:
  • hihetetlenül lassan reagál a mozdulatokara
  • Néha még villan is egyet az egész
  • Esetenként előfordul az hogy az explorer egyszerűen megadja magát és bezáródik (ezt már valahol valaki más is panaszolta).
Az a tippem, hogy a csatolt JS kód lassítja be, a kollegám pedig magára a CSS kódra gyanakszik.

Más is tapasztalt hasonló problémát? Esetleg létézik, a "lenyíló menü" problémának olyan megvalósítása, ami hasonló sebességgel működik a Mozilla, Opera, IE háromszögben? Mivel a nyitogatni kívánt menü listáit is JS segítségével gyógyítjuk be az oldalba, az a cél, hogy minél kevesebb JS kód alkalmazásával érjünk el lehetőleg azonos működést.

Köszi
Tiku
 

magyar ékezetes fontok letöltése

Anonymous · 2006. Szep. 8. (P), 13.37
Hali!

Honnan lehet hun fontokat letolteni?
kosyi
 

Apacheról Apache2-re

Corvin · 2006. Szep. 8. (P), 12.27
Apache2őt szeretnék,de nem megy!!!
 

Zend Studio Server nem tartalmaz MySQL-t?

Anonymous · 2006. Szep. 8. (P), 12.04
Hello,
Szuksegem lenne egy valaszra azoktol akik hasznaltak vagy hasznaljak a Zend Studio Server csomagot.

En felraktam az utolso verziot,de azt vettem eszre,hogy amikor telepitem a phpMyAdmint azt irja, hogy nem tud mySQL-hez kapcsolodni. Jobban megneztem es azt vettem eszre, hogy a ZendStudio nem tartalmaz mySQL-t.

Ez igaz ? Vagy en nem talaltam meg a merevlemezen a mySQL-t ?

Koszonom !
 

Magyar, Java alkalmazásszerveres hoszting

mondalaci · 2006. Szep. 8. (P), 03.50
Érdekelne milyen magyar Java hoszting szolgáltatókat tudtok ajánlani. Itt gondolok JBoss, Tomcat, Jakarta, Geronimo alkalmazásszerverekre, meg még azokra amiket kihagytam.

Nem igazán foglalkoztam még komolyabban Java szervletekkel, de látok bennük perspektívát és ezért érdeklődök a szolgáltatók felől.

Érdekelne milyen tapasztalataitok vannak különböző szolgáltatókkal, kikről tudtok és kit tudtok ajánlani ár per érték szempontjából.