ugrás a tartalomhoz

Archívum - Júl 2006 - Fórum téma

Változók átvitele flash és php között hogyan?

Baliii · 2006. Júl. 1. (Szo), 01.47
Üdv.

Php-t és flasht szeretném összehozni oda vissza változokat küldeni. Valamennyire sikerült már adatott mentenem az adatbázisba is de vissza nem tudok adni semmit és ha a flash mc –je ahonnan a változó érkezik nem a fő idővonalon van akkor adatot sem ad át. Ha valaki tud 1-2 példát írni vagy valami magyar nyelvű leirást az nagyon jó lenne.
Kösszi előre is !!!!!

Hali
 

Honlap kódolása a kíváncsi szemek miatt betűcserélgetéssel?

chosa91 · 2006. Júl. 1. (Szo), 01.28
Hell0!
A következő ötlet merült fennt bennem:
Bejön egy honlap valakinek megtetszik aki ért is hozzá, megnyitja a forrást megnézi hmmm teccik neki... meg akarja nézni a stiluslapot és már sok mindent tud, lehet le is koppintja az ötleted ami mellet a Copiright ott van de attol függetlenül még bárki lemásolja, szoval az az ötltetm támadt h.: irni kéne egy kodolot ami nem feltétlen bonyolult és egy dekodolot PHP-ban. Szerintem lehetséges, arra gondoltam, hogy a css filet megnyittatni az eredetit azután pl oan egyszerűbb kodolásra gndolkodtam, hogy az "a" betűből "c" lesz és igy tovább minden betűhöz mást rendelnék:D
Ami az lenne h.: bekéri a filet azután ahol megtalálja azt a karaktert azt átirja erre, csak az a gond, hogy az átirt karaktereket ugye nem irja-e át ujra, és a visszakodolo a honlapon lenne includeolva és mindig egy bizonyos filet kodolna vissza.
Mellesleg ennek a röpke ötletnek a megvalositásához én még kevés vagyok, de már irdeje valami komolyabb dolgot készitenem, csak azt kéne tudnom hol kezdjem. (Mások vagyis a fórum ovlasoi mivel kezdenék?)