ugrás a tartalomhoz

Archívum - Júl 19, 2006 - Fórum téma

SGTM, hogyan lehet bekapcsolni?

monique · 2006. Júl. 19. (Sze), 23.14
Elmondja nekem valaki, hogy hogyan tudom és hol bekapcsolni a SGTM-t? Köszönöm
 

CONTAINS használata mySQL SELECT-ben

Anonymous · 2006. Júl. 19. (Sze), 21.55
Segítsen valaki! Hogyan tud ez jól müködni? Egyáltalán tud-e?
 

csshover -js

Anonymous · 2006. Júl. 19. (Sze), 20.30
helo, lehet láma a kérdés de ...
a csshover megy javascriptet nem támogató böngészőkben?
ugye nem?

másik kérdés, hogy akadálymentes weboldalon
létezhet-e tree menu (ul-ek egymásba ágyazva, onclickre nyitja meg a submenuket)...
mert ugye azt csak jsel lehetne megoldani, mégha diszkrét is.. de a karakter alapú böngészőkben akkor sem lenne jó.
Esetleg sitemapet kéne csinálni vagy egy külön vak verziót?

sajnos a menü áttervezése már nem megoldható...

köszi helo
 

The Art of Start

Anonymous · 2006. Júl. 19. (Sze), 20.12
Hello!

Olvastam zsepi blogmarkját.

Tudja valaki, hogy honnan lehet Magyarországon belül beszerezni Guy Kawasaki The Art of Start című könyvét?

Rosszabb esetben egy európai forgalmazót? Nagyon sok idő, mire megérkezik az USA-ból, hameg azt szeretném, hogy egy hét alatt, akkor fizethetek 50$-nál is többet...

Köszönöm!
 

PHP-Nuke telepítéskor mit kell átírni a konfigban?

Gekoo · 2006. Júl. 19. (Sze), 16.57
Sziasztok!

Letöltöttem a Teljes PHP-Nuke-t a HTML részét felmásoltam a tárhelyre(SG)ott a Mysql be azon belül az SQL be bemásoltam a táblázatot ami a letöltött nuke SQL részében volt ezzel kész is voltam!De megakadtam a Configot át kell írni viszont én ehez a részhez nem értek vki aki használta ezt az az adatokat, hogy mit kell átírni mire leírná nekeem(természetesen az én adataimon kivülieket) vagy esetleg e-mailban küldjem át a Config ot és akkor visszaküldené nekem valaki megcsínálva????

Fontos!

HELP!!!
 

Zen Cart magyar nyelvi modulja letölthető valahonnan?

Anonymous · 2006. Júl. 19. (Sze), 14.31
Sziasztok!

Nem tud valaki a Zen Cart shop-hoz magyar nyelvi modult honnan lehetne letölteni?

Köszi
 

Inyegenes alkalmazásszerveres megoldások - melyikre váltsak?

zottty · 2006. Júl. 19. (Sze), 10.43
Nagyobb oldalakhoz keresek olyan szoftvermegoldást, ami mögött pörög egy alkalmazésszerver. ASP kizárva, csak ingyenes megoldások jöhetnek szóba.
Én kettőt ismerek: Python (WebWare), J2EE / JSP

Melyikre lenne érdemes váltani, figyelembe véve azt, hogy lassan kénytelen lesz az ember egy nagyobb oldalnál nem saját AJAX hívásokat, hanem egy profi AJAX frameworkot (Pl. GWT) használni?

z
 

Abszolút pozíciójú réteg vízszintesen középre

Garono · 2006. Júl. 19. (Sze), 10.01
Ha adott egy pl.: 100x50 pixeles DIV, és CSS-ben megadtam neki position: absolute; tulajdonságot, majd bottom: 0px;-et, akkor hogyan kell vízszintesen középre helyezni? Erre gondolok (csak példa). Nagyon köszönöm előre is a segítséget. ;)
 

Tartalomcsere PHP-vel

Anonymous · 2006. Júl. 19. (Sze), 09.26
Sziasztok!

Az a kérdésem, hogy hogyan tudom a tartalom cseréjét megoldani PHP-vel? Azért, hogy ne keljen letölteni az egész oldalt, ha egy linkre kattint valaki a weboldalon.

Valami ehhez hasonlót szeretnék.

Olyasmire gondolok, hogy include-olva van a tartalom, és ha egy linkre kattintok, akkor egy másik txt fájlt include-ol be ugyanabba a html-be a php.

Meg német nyelv választásnál, a német menüre váltást is így szeretném megolani.

köszi a tippeket