ugrás a tartalomhoz

Archívum - Jún 3, 2006 - Fórum téma

Popup ablak e107-ben

Anonymous · 2006. Jún. 3. (Szo), 21.19
Sziasztok!

Van egy e107-es honlapom. A főmenübe egy olyan linket szeretnék beszúrni, ami egy felugró ablakot nyit meg. (Fix méret, nem átméretezhető, nincs görgetősáv, sem állapotsor, menüsor, stb. azaz minden ki van szedve belőle).
Kerestem ilyen kódokat, de mindegyik html alapú, és a kapott kódot html tagok közé kéne beszúrni, szóval az nem működik.
Ha valaki ért ehhez szívesen veszem a segítségét :)

Köszi!
 

Input mezők CSS formázása kihat a checkboxokra

Anonymous · 2006. Jún. 3. (Szo), 16.53
Egy olyan problámám lenne, hogy az oldalamon CSS-el formáztam meg az inputmezőket, gombokat, textarea-kat, tehát a form elemeket.
E miatt a checkbox-ok és a radiobuttonok is átvették az input elemeket formázásait, és úgy ahogy meg is jelenítik, főleg az IE.
Ez ellen lehet tenni valami?
 

A validator hibát jelez a moz-opacity használatakor

Anonymous · 2006. Jún. 3. (Szo), 15.06
Üdv!

Mit lehet tenni, hogy a CSS validator ne jelezzen hibát, ha használom a -moz-opacity-t?
 

MYSQL táblában csak egyedi adatot tartalmazó oszlop

Anonymous · 2006. Jún. 3. (Szo), 14.05
Hogyan oldhato az meg hogy egy filden belul ne birjon ismetlodni 1 adat
PL username ne lehessen 2X admin
jervin##kukac##tvnetwork.hu
 

PHP forráskód titkosítása

Anonymous · 2006. Jún. 3. (Szo), 12.18
Sziasztok,

Egy külső serverre kell kiraknunk egy forráskódot, amibe jelszók és saját készítésü functionok vannak, amiket nem szeretnénk ha a tulajdonos piszkálna vagy véletlenül kihagynának minket a projectből ameddig ki nem fizetik.
base64_encode, base64_decode megoldások nem játszanak

Linuxos rendszeren fog müködni, modult tudunk hozzáadni, root hozzáférés is van.

Van valami free verziós encoder vagy érdemesebb valami dobozost software-t venni? Én a free felé hajlanék :)

Ti mit szoktatok használni?

Köszi a segítséget,
Peti