ugrás a tartalomhoz

Archívum - Ápr 7, 2006 - Fórum téma

IFRAME tetejére ugrás

axa · 2006. Ápr. 7. (P), 12.59
Sziasztok! Bizonyos dolgok miatt kénytelen vagyok az oldalalmat egy Iframe-ben megjelenítettni, minden szép és jó, kivéve ha lefele görditek az oldalon (letöltések menüponton belül alul kiválasztok 1 elemet majd klikk.) Ezek után ugye alapból felugrik a dokument a lap tetejére.., de Iframe-ben meg marad ahol van. Tudtok erre valami megoldást? (Az Iframe-ben 1 portálos odalt jelenítek meg)
Köszi szépen!

Az oldal: peac-ijasz.pte.hu
 

Számjegyek tagolása

Anonymous · 2006. Ápr. 7. (P), 12.43
Szeretnék számjegyeket ezres tagolásban kiíratni, sajnos nem tudom a pontos nevét az ilyen megjelenítésnek. Van-e rá függvény php-ben, amely az adatbázisban eltárolt számokat tagoltan írja ki, pl 100.000.000

Köszi
Éva
 

SVN riportolás?

Anonymous · 2006. Ápr. 7. (P), 12.28
Sziasztok!

Korábban CVS-t használtunk, s megannyi jó riporting rendszer van hozzá, de SVN-hez nem találtunk egy használhatót sem.
Ami az elvárás lenne:
grafikonok, hogy melyik fejlesztő mennyi sor kódot adott hozzá/vett el/módosított; grafikon a projekt sorainak számáról; fejlesztői szintű riportok.

Tudtok ilyet esetleg?

Kösz,

Adam
 

Tábla kiválasztás - hogyan

babem · 2006. Ápr. 7. (P), 11.08
Hello

Hogyan tudok több azonos felépitésü, de különbözö tartalmu táblák között váltani?
A "termek" tábla "menu01" oszlopában van a kiválasztando tábla neve.
Ezzel probálkozom, de nem müködik:

<?php
mysql_select_db($database_proba, $proba);
$query_termeklista = "SELECT * FROM termek";
$termeklista = mysql_query($query_termeklista, $proba) or die(mysql_error());
$row_termeklista = mysql_fetch_assoc($termeklista);
$totalRows_termeklista = mysql_num_rows($termeklista);

$menu = $row_termeklista['menu01'];

mysql_select_db($database_proba, $proba);
$query_termek_menu = "SELECT * FROM ".$menu;
Biztos szintaktikai a hiba de mi? Próbáltam global-ra tenni a $menu-t de ugy se jó.

Valaki megirná nekem az utolsó sort müködöképesre?
Köszike
babem