ugrás a tartalomhoz

Archívum - Szep 24, 2012 - Fórum téma

Létezik valami megoldás?

Pallosi Péter · 2012. Szep. 24. (H), 16.48
Sziasztok ismét itt vagyok,és kaptam egy nagyobb feladatot.
Igazából egy nagyobb rendszert kéne elkészíteni és én egy szöveges játék oldalra gondoltam."nevelde szerűség"
Igazából még nem tudom mi lesz a konkrét tartalom,de azt tudom,hogy nevelde dolgos lesz!
Van rá még bő 3hetem,de nem tudok csak ezzel foglalkozni mert van más tantárgyam amire kőkeményen készülnöm kel!
És az lenne a kérdésem,hogy létezik valami CMS rendszer ami hasonló,vagy esetleg egy meglévő oldal?
Ha lenne időm szívesen megírnám nulláról,de mivel nincs egy meglévő rendszerrel kéne dolgozzak,és azt átszerkeszteni,elsősorban html-css-sel foglalkoznék,és utána bővíteném az oldalt mármint ha létezik valami rendszer mert,ha nem akkor gáz lesz! :-)
 

Weblapon a jobb klikk nem működik

Wieszt Dániel · 2012. Szep. 24. (H), 16.04
Üdvözlöm!
Lenne egy kis problémám!
Létrehoztunk egy honlapot a nővéremmel, a gond csak az, hogy a jobb egér klikkre nem reagál, így nem jön elő a másolás, beillesztés, könyvjelzőkhöz való hozzáadás, stb.
Valaki tudna segíteni,hogy mit rontottunk el? Mit kell csinálni, hogy visszajöjjön? Még kezdők vagyunk ebben!
Előre is köszönöm a válaszokat!
 

Font-face hiba IE alatt

Creative · 2012. Szep. 24. (H), 12.18
Üdv!

Tudom, ezer és egy téma szól már ebben a kategóriában. Ám most énis olyannal találkoztam, amivel még nem. Van egy font-készletem, amit a Font-Squirrel konvertáltam, behelyeztem stílusfájlba a Joomla oldal alá, s jó is! Firefox, Chrome, Opera, Safari, IE7. IE8 alatt azonban, illetve 9-ben sem mutatja sajnos :( Nem tudom miért, hisz minden más stimmel.
@font-face {
    font-family: 'bebas_neueregular';
    src: url('bebasneue.eot');
    src: url('bebasneue.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),
         url('bebasneue.eot?') format('eot'),
		 url('bebasneue.woff') format('woff'),
         url('bebasneue.ttf') format('truetype'),
         url('bebasneue.svg#bebas_neueregular') format('svg');
    font-weight: normal;
    font-style: normal;
}
Várom hátha valaki tudja a megoldást a problémára ^^

C.