ugrás a tartalomhoz

Archívum - Aug 7, 2012 - Fórum téma

Html Css design átalakitása Php Scriptre

csajkas · 2012. Aug. 7. (K), 18.06
Hello.

Van egy öreg scriptem 2008as( hasonló a portálhoz: regisztráció, statisztika, fizetés stb funkcióval ), de elég régi már a dizájn ezért kerestem új kinézeteket. Sajnos ami direkt rá lett kifejlesztve az több száz dollárokba kerül. De találtam jó ingyenes Html dizájnokat html oldalakhoz teljes forráskóddal és CSS-el.

Html és CSS-ben eligazodok de a Php-val vannak a gondok. Nem tudom rászabni az oldalra.

Ötletek,hogy hol találhatók ilyen leirásokat az átdizájnoláshoz? Vagy vélemények,hogyan is induljak neki?

Elöre is köszönöm.

Üdv
Csajkas
 

_SESSION tömb mindig üres, miért?

shamanix · 2012. Aug. 7. (K), 14.42
Egy működő alkalmazás költözött új szerverre német szolgáltatóhoz, nem lehet belépni az adminfelületre, mert mint látom a SESSION tömb mindig üres, ezért kidob, a php.init nem láthatom és a phpinfo() fgv le van tiltva, a szolgáltató szerint ez az alapértelmzés és punktum, ez furcsa nekem, ilyennel még nem találkoztam. Szóval nem tudom hová nyúljak, nem tudom mit kell átírnom, mert a környezeti paramétereket nem láthatom. Plz help.. köszi
 

Fotókat szolgáltató hírcsatorna létrehozása

toldigabor · 2012. Aug. 7. (K), 06.53
A Google Fotó Képernyővédő egy pontjában olvastam, hogy meg lehet neki adni fotókat nyilvános webhelyekről, fotókat szolgáltató hírcsatornákból. Hogyan lehet ilyen hírcsatornát létrehozni?