ugrás a tartalomhoz

Archívum - Szep 21, 2005 - Fórum téma

Webdesigner kerestetik!

Anonymous · 2005. Szep. 21. (Sze), 23.17
Helló. Webdesignert keresek részben flash honlap elkészítéséhez. Egy nonprofit netrádiónak készülne, nagy látogatottságú honlap. Ehhez keresek embert/embereket minél hamarabb. E-mail: vaxi##kukac##mailbox.hu Msn: vexspace##kukac##mailbox.hu
 

Több azonos nevű űrlapnál JS elérési hiba IE-ben

EL Tebe · 2005. Szep. 21. (Sze), 20.30
Sajna nem tudom, hogy ezzel mi lehet a gond:

onclick=javascript:ujablak2('','cel','width=450,height=250,resizable=no,scrollbars=yes,center,status=no');
document.forms.formneve.submit();return false;
Tökéletesen működik minden paraméterével, firefoxban és ie-ben is, csakhogy az IE hibát ír ki a '' paraméterre a status-sorban, mégpedig azt, hogy az egyik paraméter nem megfelelő, aztán megadja a hiba sor és karakterszámát.
ennél üresebb paratmétert nem tudok megadni... :))

Olyan gond lehet, hogy egy formot többször ugyanazon a néven generál a php szkriptem? Oo
 

változók listája JavaScriptben

Anonymous · 2005. Szep. 21. (Sze), 15.52
Valahogy meg lehet tudni, hogy eddig milyen nevű változók lettek létrehozva JavaScriptben? Gondolok itt arra, mint amilyen a PHP-ben (volt) a $GLOBALS tömb?
 

JavaScript: a státuszsorban kiírt hibaüzenetek elrejtése

EL Tebe · 2005. Szep. 21. (Sze), 09.57
Sziasztok!

Hogyan lehet megoldani azt, hogy a status-sorba ne írkálja ki a böngésző (IE) javascriptes hibaüziket?

Előre is köcci a válaszokat!
 

Namespace és PHP 5.1

Anonymous · 2005. Szep. 21. (Sze), 07.16
Üdv!

Valaki egy korábbi thread kapcsán említette, hogy az 5.1-es PHP-ben lesznek namespace-ek. Mivel nagyon szeretnék ilyeneket használni az egyik projektem kapcsán és a php.net-en semmiféle utalást nem találtam erre, feldobom a témát itt. Kérlek, ha tudjátok, hogy vannak-e namespace-ek ill. hogy hogy kell őket definiálni, írjátok le.

Köszi!