ugrás a tartalomhoz

Archívum - Szep 2004 - Fórum téma

szeptember 23

Magyar Drupal portál

AT · 2004. Szep. 23. (Cs), 10.50
Készülőben van egy magyar Drupal portál, amely a Drupal technikai kérdéseivel kíván foglalkozni.

Ki az, aki szívesen bekapcsolódik:
- az alapmodulok fordításának további finomításába?
- kiegészítő modulok fordításába?
- tapasztalatok megosztásába?
- társzerkesztőnek?

ATamás
webmasterkukachatvaniponthu
 

szeptember 23

Javascript beágyazása HTML honlapba .js fájlként

Agi · 2004. Szep. 22. (Sze), 22.21
Érdeklődni szeretnék, hogy létezik-e olyan megoldás, hogyha a javascript kódot egy js fájlba írom, akkor ennek a .js fájlnak adjak át paramétert, amit a js-en belül felhasználhatok. Valami ilyesmire gondolok:

<script LANGUAGE="JAVASCRIPT" TYPE="TEXT/JAVASCRIPT" src="scriptek/popupjs.js?kod=1111"></script>

Másik kérdésem, az alábbi beágyazás hogyan működhet, azaz php programot hogy kell megírni, hogy javascript src elfogadja.

<script language="javascript" src="http://www.marketingszoftverek.hu/webstat/st.php?woc=32424242" type="text/javascript"></script>


Ági
 

szeptember 21

PHPMailer - linkek

Agi · 2004. Szep. 21. (K), 20.54
Szeretném megkérdezni, hogy ha egy textarea mezőbe beírt szöveget szeretnék elküldeni egy megadott email címre és HTML alapú levelet készítek, akkor megoldható-e, ha a szöveges mezőbe egy weboldalt írok, akkor ez klikkelhető legyen.
A szöveget küldés előtt így formázom: $Szoveg=nl2br($Szoveg)

Boogie által ismertetett PHPMailer()-t használom a levél elküldéséhez. Természetesen a levél tartalmaz külön fejlécet, képet is, ezért kell html formátumúnak lennie.

Kösz
Ági
 

Windows vagy browser nyelve

Agi · 2004. Szep. 21. (K), 20.31
Szeretném megkérdezni, hogy valahogy javascript-tel vagy php-val le lehet-e kérdezni a honlapot megjelenítő számítógépen levő windows vagy böngésző nyelvét.


Kösz
Ági
 

Weblapok tesztelése

Anonymous · 2004. Szep. 21. (K), 16.15
Sziasztok!
Az lenne a kérésem, hogy mondjatok véleményeket az általam készített weblapokról vagy esetleg olyan fórumokat, ahol ilyenekkel foglalkoznak.
Mennyit pénz lehet kb. kérni a lapokért és milyen árakkal mellett lehet frissíteni őket.
Köszi!
www.optx.hu
www.kromfelni.hu
 

sajat adatok

kmm · 2004. Szep. 21. (K), 14.42
Sziasztok,

a sajat adataimnal ezt latom: Név: kmm (kmm##kukac##netposta.net)
pedig a nev az kmm, az a regi mailcim, amit kb 2 eve nem hasznalok, es mar mindenhol atirtam, azt valahogy ki kellene heggeszteni belole ha lehet.

de en nemtom hogyan kell.
 

szeptember 20

Submit gomb lecserélése

baratp · 2004. Szep. 20. (H), 21.28
Meg tudná nekem valaki mondani, hogyan tudom, lecserélni a Submit gombot az űrlapokon, mondjuk egy álltalam rajzolt gombra?
 

szeptember 19

Cookie expire

Bageera · 2004. Szep. 19. (V), 13.22
setcookie($nev,$ertek,$ido)

valahogy igy kell Cookiet csinalni, amelyik $ido masodperc utan lejar. ha elhagyom az $ido valtozot, akkor a bongeszo bezarasaig ervenyes a Cookie.

Azt hogy tudom megcsinalni, hogy 30 percig vagy addig amig becsukja a bongeszot legyen ervenyes a cookie?
 

szeptember 17

PDF

docker · 2004. Szep. 17. (P), 19.44
Igazából nem tudom, hogy ez a kérdés hova tartozik, úgyhogy bocs ha rossz helyre írtam.

Probléma:
<a href="/dokumentum.pdf">letöltés</a>
Letöltés linket akarok létrehozni .pdf fájlhoz de a fenti tag-el csak megnyitja azt a böngésző vagy az A.Reader.
Nekem viszont az kellene, hogy letöltés induljon. Meg lehet ezt valahogy oldani?
 

no javascript

Bageera · 2004. Szep. 17. (P), 10.08
nemreg egy weboldalt szerkesztettem, persze tele javascriptel, es a bajom az, hogy (fonokom szerint) sokan kikapcsoljak a bongeszojukben a javascriptet, vagy javascriptet nem tamogato bongeszot hasznalnak.
lehet-e egy oldalt atiranyitani javascript nelkul? lehet egy mezo tartalmanak a helyesseget ellenorizni? stb
Ugye nem? mit ajanlottok?