ugrás a tartalomhoz

Archívum - Nov 26, 2012 - Fórum téma

munka

ionminyon · 2012. Nov. 26. (H), 23.10
Tudja esetleg valaki, hogy miért nem tudok állás hirdetést beküldeni az oldalra?
Miután mentem, megjelenik, hogy állás létrejött, de mégsem mutatja a Munka és állás rovatban a hirdetést.
 

Kihaló fórumok...

eddig bírtam szó nélkül · 2012. Nov. 26. (H), 09.15
Már hosszú ideje foglalkoztat a gondolat: hová lettek az emberek a fórumokról?
Igaz, csak hazai fórumokon vagyok törzslátogató, nemzetköziekről nincs információm, de itthon úgy tűnik, meredeken zuhan a látogatottság mindenütt.
Hová lettek az emberek?
Mindenki, mindent a fészbúkon beszél meg?
(oda nem járok, mert... ide csak egy politikai hasonlatot tudnék hozni, inkább nem teszem ;) )
Először, még évekkel ezelőtt, pár fotós fórumon tűnt fel. Az általam legforgalmasabbként ismert oldalon két oldal megtelt fotókkal egy nap alatt, most meg ennek a töredéke.
Az ország "legnagyobb" fórumán is látok egy jókora zuhanást, de ott mindig is a politika dominált, az ottani csökkenést meg a moderátorok számlájára is írhatjuk. (sőt... szinte biztos, hogy az ő kezük van a dologban)
IT témákkal foglalkozó oldalakból is van néhány, ahol egyre feltűnőbb a csökkenés. Többek közt itt is, bár nem tudom, régen nagyobb volt-e az érdeklődés, de mostanában elég nagy a pangás. Ugyanezt látom a hup-on és a hwsw-n is.

Ti hogy látjátok? Valóban ennyire csökken a fórumok iránti érdeklődés (témától függetlenül), vagy csak képzelődöm? Ha igazam van: mi lehet az oka szerintetek?