ugrás a tartalomhoz

Archívum - Már 21, 2010 - Fórum téma

Végtelen menü elemeinek nyitva tartása

cymby · 2010. Már. 21. (V), 12.46
Üdv mindenkinek !

A közelmúltban kezdtem el ismerkedni a php-val és egy weboldal készítésénél a következő problémába ütköztem.
Egy rekurzív függvény segítségével sikerült létrehoznom egy végtelenségig bővíthető menürendszert, de a gondom az vele hogy szeretném ha ezek a menüpontok nyitható-zárhatóak lennének, és egyszerűen nem bírok rájönni hogy miként lehet megoldani azt, hogy az almenüre való kattintáskor a almenü szülői is mind látszódjanak, ugyanakkor a többi 0-ás szintű (főmenü) zárva maradjon.


function menufa($szulo="", $szint=0 ) {

 $result = mysql_query("SELECT * FROM ".$db_prefix."menu WHERE szulo='".$szulo."' order by sorrend asc");
  
   while ($adat = mysql_fetch_assoc($result)) {
    
     print "<a href='?oldal=".$adat['id']."'>".$adat['cim']."</a>"; 
    
     menufa($adat['id'],$szint+1);
}  

Mivel csak mostanság kezdtem el foglalkozni a php-vel így lehet hogy nem tökéletes a megoldás. Nem előre megírt kódot kérek tőletek (persze hu van az se baj), hanem egy tippet amire én nem gondolhattam esetleg a megvalósítással kapcsolatosan. Szeretném magam megoldani a problémámat, de kell a kezdőlökés hozzá.
Segítségeteket előre is köszönöm.
 

Torrent oldalnak tárhely

Lacabacsi · 2010. Már. 21. (V), 11.08
Sziasztok

Nekem csak egy rövid és tömör kérdésem lenne.

Van valahol 2000-9000 Hft közt bérelhető tárhely ami engedi a torrent oldal futatását és nem kell napokat várni hogy használatba vegyem. hanem kb 1-2 óra mulva megvan