ugrás a tartalomhoz

Archívum - Már 20, 2010 - Fórum téma

Flashbe ágyazott link nem működik

grimedth · 2010. Már. 20. (Szo), 21.42
Üdv!

Készítettem egy flash-t (macromedia flash mx 2004 segítségével) és button-okat, mármint gombokat helyeztem el rajta -szerintem- jól beállított actions-el, mely így néz ki ugyebár:

on (press) {
getURL("link", target="_parent");
}

Ha csak simán megnyitom böngészőben a flash-t, kifogástalanul működik is, szépen elnavigál oda, ahova a link mutat.
Viszont magát a flash-t beágyaztam egy nem saját, hanem szolgáltató (ning.com) által üzemeltetett oldalon lévő div dobozba, és onnét nem akar működni...

CSS Editor

Alucard · 2010. Már. 20. (Szo), 16.15
Sziasztok

Kezdő HTML CSS tanonc vagyok :) és notepad++ -hoz hasonló, egyszerű CSS editort keresek! Mit ajánlotok?

Üdv
 

ajax slideToggle probléma firefoxnál

fereta85 · 2010. Már. 20. (Szo), 14.45
Helló!

Az lenne a gondom, hogy van egy honlapom. Linket sajnos nemtudok küldeni.
A honlapon belűl van egy content id-ju div. Ebbemegy minden tartalom. Egyik al oldalon van egy ajaxos megoldás. Nem látszik a teljes tartalom de kattintásra előjön. Ezt ajaxszal oldottam meg, mégpedig a következőképpen:
A <head> ben van egy ilyen kód:

$(document).ready(function() {
$('#infosav').find('dd').hide().end().find('dt').click(function() {
$(this).next().slideToggle();
});
});

A problémám a következő. IE-n ha megnyitom a az "infosav" div tartalmát, akkor az őt tartalmazo div "content" rendesen megnyílik a kellő magasságra. Firefoxban viszont becsúszik a content dív alá. Ha contentnek css-ben adok egy overflow: hidden;-t akkor nyílván a túlcsordulás eltűnik. De én mindenképpen úgy szeretném megoldani, hogy a lenyíló tartalom is, és a content div is teljes egészében látszódjon.
Előre is köszönöm a segítséget.