ugrás a tartalomhoz

Archívum - Jún 30, 2007 - Fórum téma

Böngésző menüsor és eszköztárgombok nélkül

gyg · 2007. Jún. 30. (Szo), 17.29
Sziasztok!

Aki tudja, legyen szíves leírni, hogyan tudom elérni azt, hogy a böngésző ablakának semmilyen más része ne legyen látható, csak az, ahol a title közé írt szöveg is megjelenik (esetleg még a menü rész)! Elsősorban Microsoft Internet Explorer használatakor működő megoldások érdekelnének. Előre is köszönöm minden hozzászóló aktivitását és segítségét!

gyg
 

PHP proxy forrás

jorgecosta · 2007. Jún. 30. (Szo), 00.13
sziasztok,

kutattam a neten egy php nyelven írt proxy után, de nemigazán találtam megfelelően működő megoldást.. vmiért nagyon népszerű a PHProxy nevű cucc, ami tetszene is, ha menne tökéletesen.. azért kéne php-s, mert szeretnék módosítani rajta, logolni posztváltozókat és hasonlók. ezzel szemben ezzel a phproxyval nekimentem a malev.hu elektronikus jegyfoglalási rencernek, de ott állandóan a hibás oldalt hozza be a keresés elindítása után, soha nem jön be találati oldal... ha ismeritek a nevezett alkalmazást és esetleg működnie kéne, csak én nem tudom, hogy kell rendesen beállítani v módosítani, ne habozzatok válaszolni, de akkor sem, ha tudtok egy tökjól működő másikat, amelynek szintén hozzá lehet férni a forrásához!
ja és nemtom mennyire voltam off, de ha igen, akkor mondjátok meg, hogy hova kellene írnom :D

kösz,üdv:
balázs