ugrás a tartalomhoz

Archívum - Feb 17, 2007 - Fórum téma

connect by prior mysqlben

axiss · 2007. Feb. 17. (Szo), 19.28
Sziasztok!
Oracles alakalmazást kéne átültetnem MySQLbe, tele ilyen hiearchikus selectekkel:

SELECT T3.JELLEMZO_ID, MM.pkg_Nyelv.VonatkoztatottUtolsoNev('JELN', MM.pkg_Ido.IdoToHonap(:aKurrensido), T3.JELLEMZO_ID, :aJellemzoID) AS NYELVI_NEV, T3.Szint
FROM (
SELECT T11.JELLEMZO_ID, MIN(TalaltSzint) AS Szint FROM
(SELECT T10.JELLEMZO_ID, LEVEL AS TalaltSzint
FROM MINMUT.SZAMITASI_ARGUMENTUM T10
START WITH T10.SZAMARG_JELLEMZO_ID = :aJellemzoID
CONNECT BY PRIOR T10.JELLEMZO_ID = T10.SZAMARG_JELLEMZO_ID) T11
GROUP BY T11.JELLEMZO_ID) T3
ORDER BY NYELVI_NEV ASC


Van valami remény ilyeneket futtatni mysql-ben?
 

Miért nincsenek hirdetések az oldalon?

Charybdis · 2007. Feb. 17. (Szo), 17.01
Nem értem, hogy egy 6-os page rankű oldalon miért nincsenek hirdetések, pl. Adsense? Értem én, hogy non-profit, de kit zavarna a kapcsolódó szöveges hirdetés?

A bevételeket vissza lehetne forgatni az oldalba, így jobb lenne az oldal, több, jobb cikk, több látogató.

Egyszerű a képlet - a látogatók jól járnak az ingyenes tartalommal. A hirdetők jól járnak, mert megjelennek a hirdetéseik. A weblabor tulajdonosai is jól járnak, mert van bevétel. Mindenki jól jár? Igen.

Akkor miért nincsen Adsense?
 

PHP redirect és böngésző/szerver 200 OK visszajelzése

Gal Kristof · 2007. Feb. 17. (Szo), 14.38
Eddigi szerveremen minden gond nélkül működött simán a php-s header("Location: ... ") módszer átirányításra. Nem küldtem semmilyen státusz kódot, mégha ez nem is elegáns. :) Most viszont egy új szerveren a sima redirect/refresh helyett mindig kiad egy szerver státusz jelzést (200 OK), miszerint "The document has moved here." és csak egy kattintás után megy tovább.

2 esetben használom ezt: az egyik a klasszikus form post-olás után, hogy reload-ra ne küldje el újra a formot. A másik esetben szintén form kitöltés után a php bizonyos műveleteket végrehajt és át kellene adni a "vezérlést" egy másik szerveren lévő másik domain-nek (tehát klasszik átirányítás).

A kérdésem az lenne, hogy miként tudnék megszabadulni a felesleges/zavaró 200 OK-os üzenetektől, ráadásul úgy, hogy a Google robototk se őrüljenek meg.

Előre is köszi!

(Próbálgattam különféle státuszkódokat is küldeni a Loaction: előtt, egyik sem orvosolta kínjaimat.)
 

Az oldal védelme

chipi · 2007. Feb. 17. (Szo), 02.07
Sziasztok!

Kérek segítséget azzal kapcsolatban, hogy írtam egy e boltot és szeretnének bankkártáyal fizetni, de ezt hogyan oldajam meg, hogy az oldal védelem alatt legyen, 128 bites titkosítással?

Köszi!