ugrás a tartalomhoz

Archívum - Dec 12, 2004 - Fórum téma

Invalidsag,nade ennyire?

Hegi · 2004. Dec. 12. (V), 19.31
Megneztem axelero uj oldalat az Axer.hu-t,mer olvastam rola es kivancsisagomban beleneztem a forraskodba,hatha az index.hu-hoz hasonlo meglepetest talalok benne,de sajnos pont az ellenkezoje fogadott.A validator HTML 4.01 eseten 93 hibat dobott ki,ugyanis meg DOCTYPE deklaracio sem talalhato meg az oldalon.Nektek mi a velemenyetek errol hogy az Axelero(es ugyebar az Origo) oldalain ennyire nem veszik figyelembe a validsagot?
 

php+mysql+kepfeltoltes

Anonymous · 2004. Dec. 12. (V), 13.49
Sziasztok !

Szerentek kepet feltolteni php bol mysqlbe. ott csak a file nevet tarolni. Sajnos elakadtam. Megvan a formom, minden adatot be tudok vinni az adatbazisba, kiveltel a kepet. Hogyan toltodjon fel a kep ill. hogyan taroljam annak a nevet?

Elore is koszonom a segitsegeteket!

Tamas
 

MySql Segitseg Kerese

Anonymous · 2004. Dec. 12. (V), 01.54
Sziasztok !

Egy segitseget szeretnek kerni toletek. Van nekem egy adatbazisom, amiben szep adatmennyiseget tarolok. Szeretnek egy lekerdezest csinalni, ami az adott emberek nemzetisegerol szolna a kovetkezo szerint.
van mondjuk 3 ember az USA bol, 2 Angliabol, 12 olaszorszagbol. Ha siman megcsinalom a query-t meg a while-os kirajzoltatast, szepen kiirjak mind a 3+2+12 orszagot egyesevel. en azt szeretnem elerni, hogy irja ki hogy USA (3), Anglia (2) ill olaszorszag(12)

nagyon regota szenvedek ezzel, de nem jutottam semmire.

Varom a valaszotokat

elore is koszonom, sziasztok
Tamas
 

Télapó

kgyt · 2004. Dec. 12. (V), 01.00
Helyes a fejléc Mikije! :-)