ugrás a tartalomhoz

Archívum - Feb 4, 2005 - Fórum téma

PHP Error Reporting

Dualon · 2005. Feb. 4. (P), 21.01
Az alaphelyzet: PHP 5.0.3, Apache2 @ WinXP. Teljesen frissen húzott rendszer.
A cikkek közt megtalálható telepítési útmutatóval lényegében azonos módon raktam fel az apache-php párost (MySQL 4.1 is van mellette, de szerintem az most nem számít), azzal a különbséggel, hogy az apache.org-on leírtak szerint (abból táplálkoztam, a weblaboros cikket irányadónak említem) a megfelelő dll-t használom, illetve a php.ini-ben az error reportingot az alábbi szerint állítottam:
error_reporting = E_ALL & E_STRICT
display_errors = On
(log_errors = On, ha számít)
Pontosvesszők nincsenek a sorok elején. ,o)
A phpinfo() teljesen jól működik, vagyis a scriptek feldolgozásra kerülnek, azonban semmiféle hibaüzenetet nem kapok hibás scriptek futásakor, csak a nagy fehérséget. Mitől lehet ez?
 

nem küld mélt, csak az adott szerverre..

EL Tebe · 2005. Feb. 4. (P), 17.35
Halihó!

A problémám a következő:
van egy szerver, és egy mélcím amire mail()-lel küldök levelet:
Ha mondjuk valami.hu a szerver neve, akkor csak azencimem##kukac##valami.hu-ra érkezik levél.
Példul ha freemail-re szeretnék küldeni, oda már nem küld.
Van erre valami beállítás? vagy mijjaszösz? :))
Előre is köcci a válaszokat!
Bye:

[ bCs ]
 

Multiple IEs in Windows (cookie probléma)

wiktor · 2005. Feb. 4. (P), 17.15
Próbálom az egyik oldalamat tesztelni, 5.0-ás és 5.5-ös alatt, egész jól működnek, csak ugyanaz a problémám, mint többeknek ezen a fórumon: http://labs.insert-title.com/labs/article795.aspx Nincsenek cookiek. :( Azt írja valaki a thread végén egy egész friss dátummal, hogy a proléma jelenleg nem megoldott. Ha valaki esetleg mégis tudna egy megoldást a tesztelésre, hálás lennék... :)
 

PHPDocumentor

svan99 · 2005. Feb. 4. (P), 16.37
Sziasztok,

Ha van valakinek PHPDocumentorral tapasztalata lecci segitsen a kovetkezo problemaban:
azt tudom hogy lehet custom tageket csinalni es azokat is beolvassa a feldolgozo program, de ez nem megoldas arra hogy szeretnem azokat a reszeket is dokumentalni amik nem feltetlenul objektum orientaltak.
Tehat a kerdes az hogyan tudom a kovetkezo rovid peldaprogiban levo EZTISDOKUMENTALD reszeket is bejuttatni a generalt doksiba?


/**
* @package WebEDI
* @comment Browser language detection
*/
switch(substr($HTTP_ACCEPT_LANGUAGE,0,2))
{
case "en":
/**
* @comment EZTISDOKUMENTALD English browser detected, go to _eng directory
*/
Header ("Location: /webedi/site/_eng/index.php");

break;
case "hu":
/**
* @comment EZTISDOKUMENTALD Hungarian browser detected, go to _hun directory
*/
Header ("Location: /webedi/site/_hun/index.php");

break;
default:
/**
* @comment EZTISDOKUMENTALD Default redirect to language selector page
*/
Header ("Location: /webedi/lang.php");

break;
}
?>
 

Weblapok újratervezése

Anonymous · 2005. Feb. 4. (P), 15.07
Hello mindenki!

Szakdolgozatot írok és kellene egy kis help..
A feladat: Néhány, Web-szabványossági szempontból hibás oldal hibáinak kielemzése, egy (esetleg több) lehetséges jobb megoldás bemutatása.

Valaki tud nekem mondani ilyen (hibás) oldalakat?
Segítségeteket előre is köszönöm..
 

FLASH for ciklus problem

Anonymous · 2005. Feb. 4. (P), 13.38
üdv,
szeretnék létrehozni egy ciklusban egymás alá 3 textfieldet txt1,txt2,txt3 néven, de nem működik:

for (i=1; i<4; i++)
{
array [i] = "txt"+i;
createTextField( array[i], 1, 2, i*50, 345, 48);
array[i].border = true;
array[i].text = "bazzebazze";
}
az utolso két sor modositásai nem jönnek létre, de ha manuálisan beirom hogy txt1.border = true; (tehát a változo értékét az első esetben) akkor ez igy műxik, de ha array[i] változo van az utolso két sorban akkor nem. mért van ez?
plz help
thx
 

HTML oldal preload?

EL Tebe · 2005. Feb. 4. (P), 12.28
Helló!
Milyen megoldás van arra, hogy amíg nem töltődnek be az oldalon a képek addig ne jelenjen meg az egész oldal? Vagy valami preload jellegű script..

Előre is köcci a válaszokat!
bye:

[ bCs ]