ugrás a tartalomhoz

Archívum - Feb 24, 2005 - Fórum téma

Valoszinüleg csak számomra nehéz kérdés....

Anonymous · 2005. Feb. 24. (Cs), 18.25
Sziasztok, a következöben szeretném a segitségeteket kérni:
Van egy többdimenzios tömbömés szeretném táblázatban megjeleniteni, d enem tudom:(
Na most jön a naiv része:
mivel <br><i>.....stb-ket be lehet print-be irni én gondoltam igy müködni:
print ("<table>foreach($adatok as $adat)
{
foreach($adat as $kulcs => $ertek)
{
print ("$kulcs: $ertek<br>"); <----ebbe a sorba irja a hibát
}
print "<br>";
}
</table>");

nos, nem müxik

Tehát a kérdés:
Hogy tudok php-be táblázatot csinálni???
Elöre köszönöm a segitséget
 

Helyi file elérése

Anonymous · 2005. Feb. 24. (Cs), 17.33
Sziasztok,

A következő problémához kérnék segítséget:
- a user gépén adott könyvtárból kellene egy PHP scriptnek kiszedni a legfrisebb file nevét.
Az első lépéssel van gondom. Hogyan tudja a PHP elérni a user gépén mondjuk a "C:/test_results" könyvtárat? Ne a user-nak kelljen kiválasztani!
Előre is köszi!

ren
 

SESSION változó értékvesztésének figyelése

Agi · 2005. Feb. 24. (Cs), 15.54
Problémám a következő: Miután definiálok egy session változót a session.cashe_expire-ben megadott idő után elveszíti értékét. Ezt szeretném valahogy figyelni, hogy ha elveszik az érték, akkor automatikusan a kezdőoldal töltődjön be. Csak nem tudom van-e olyan függvény, amivel követhető, hogy mikor jár le.
 

oldal automatikus betöltődése

Anonymous · 2005. Feb. 24. (Cs), 10.34
Sziasztok, tudtok abban segíteni, hogy van mondjuk egy intro.html és azt szeretném hogy pár másodperc múlva automatikusan "betöltse" az index.html-t?
 

A rétegek elhejezése

Benkovics · 2005. Feb. 24. (Cs), 04.38
Hello!
Egy olyan problémám lenne, hogy szeretnék réteget elhelyezni egy veboldalon, ami egy hivatkozásra kattintva megjelenik! Ezzel semmi gondom, sikerül is! De a réteg, nem ott jelenik meg, ahol én szeretném! Illetve minden böngészőben, minden beállításnál máshol! Hpgyan lehetne ezt úgy beállítani, hogy a táblázathoz igazodjon? és ne a böngésző ablakhoz? Nagyon fontos lenne, ezt hétvégéig megoldanom.
Segítségeteket előre is köszönöm!