ugrás a tartalomhoz

Archívum - Feb 7, 2005 - Fórum téma

proxy es egyeb cache killl

Anonymous · 2005. Feb. 7. (H), 17.47
Hi

nyomjatok lecci valami random sid-et a linkek vegere, mert proxy mogul csak kinkeservesen tudom latogatni a dinamikus reszeket... pl a forumban nem latom a hozzaszolasokat stb... mindig oda kell irnom kezzel valami ?asdkjashdkj hogy lassan mi tortent az utobbi idoben. A rendszergazdankra nem tudtam hatni hogy ne cacheeltesse a weblabort a bordermanager**arjaval.

Vagy esetleg tudtok valami mas udvozito megoldast?

Koszi

Udv

ISTi
 

NOVELL fájlmegnyitás hiba

DPS · 2005. Feb. 7. (H), 11.59
Üdv!
Problémám: NOVELL 6-os szerveren fut egy apache szerver. Megnyitom a weboldalam valamelyik php vagy html fájlját, szerkesztgetem, elmentem, néha hagyja, néha pedig a fájl beragad, nem tudom elmenteni a változásokat, csak ha újra beloginolok a NOVELL-be. Ez így nem nyerő, nem tudja valaki miért lehet?
 

Tanulom, de nem megy.... HELP ME PLEASE

Anonymous · 2005. Feb. 7. (H), 10.48
Sziasztok...
Én még csak tanulom a php-t, a mysql-t stb.....
És van egy ki gondom...
Méghozzá az, hogy csináltam egy ürlapot form elemekkel meg minden, csináltam egy adatbázist/táblát...
Az a probléma hogy ha felviszek a PhpMyAdminban adatoto a táblára akkor az ki is tudom iratni de valamiért (nem tudok rájönni) nem akar a táblába adatod felvenni....
Mi lehet a probléma???

<?php

	mysql_connect("localhost","root","");
	mysql_select_db("regadatbazis");

	if($_POST[vnev] != "" and $_POST[knev] != "" and $_POST[email] != "" and $_POST[vegzettseg] != "" and $_POST[nickname] != "" and $_POST[password] != "" and $_POST[repassword] != "" and $_POST[varos] != "" and $_POST[utca] != "" and $_POST[hazszam]  != "" and $_POST[szolgaltato]  != "" and $_POST[number] != "" ) 
{
	mysql_query("INSERT INTO regtabla SET v_nev='".$_POST[vnev]."', k_nev='".$_POST[knev]."', e_mail='".$_POST[email]."', vegzettseg='".$_POST[vegzettseg]."', nick_name='".$_POST[nickname]."', /*password='".$_POST[password]."', repassword='".$_POST[repassword]."', varos='".$_POST[varos]."', utca='".$_POST[utca]."', hazszam='".$_POST[hazszam]."', szolgaltato='".$_POST[szolgaltato]."', number='".$_POST[number]."'"); 
}


	$sorok = mysql_query("SELECT * FROM regtabla ORDER BY nick_id");
	if (mysql_num_rows($sorok) == 0) {
		echo "<p>Kérem tőltse ki a megadott mezőket.<br>";
	}
	 else echo "<p>";
	while($sor = mysql_fetch_assoc($sorok)) {
		echo $sor[v_nev]." ".$sor[k_nev]."<br>".$sor[e_mail]."<br>".$sor[vegzettseg]."<br>".$sor[nick_name]."<br>".$sor[password]."<br>".$sor[varos]."<br>".$sor[varos]."<br>".$sor[utca]."<br>".$sor[hazszam]."<br>".$sor[szolgaltato]."<br>".$sor[number]."<br>";
		}
		

	mysql_close();
?>
Kérlek ha tudsz segíteni akkor tedd meg.... Fontos lenne...
Köszönöm szépe...
Szia..