ugrás a tartalomhoz

Archívum - Már 30, 2014 - Fórum téma

Fizetés

rampager · 2014. Már. 30. (V), 12.10
Kedves fórumozók!

A tapasztaltabbakhoz lenne egy kérdésem. Mégpedig az első megbízásom díjával kapcsolatban. Egy pároldalas weblapot készítek, amelyen kilistáz terméket adatbátzisból és a vevő meg tudja adni a megrendelési adatokat (házhozszállítás/cím stb.) az oldalon rengeteg ajax van mivel real-time frissíti a kosarat és az egyes termékekből rendelt darabszám részösszegét. Rendelés leadásakor menti a felhasználót ha még nem létezik, majd menti a rendelés adatait, és e-mailt küld ki a rendelésről. Admin felületen minden szerkeszthető (rendelések, felhasználók, termékek). Valamint a formázást (css3, HTML5, responsive) is én csinálom. Adatokkal nem én töltöm fel a weblapot, tehát a termékekhet tartozik egy CRUD-felület is. Laravel 4-ben csinálom az oldalt, már majdnem készen van csak nem tudom, hogy mennyit is kérjek érte. Bónusz kérdésként tanácsokat elfogadok még, hogy hogyan állapítjátok meg mennyit kérhettek egy egy munkáért, mert úgy tűnik, hogy sok megrendelésem lesz. Segítségeteket előre is köszönöm.
 

Ékezetes változónevek - 2014

53éves_nagypapa · 2014. Már. 30. (V), 11.35
Nem ! Nem akarok manuálisan ékezetes változóneveket létrehozni !

Tudom volt már ez a téma olvastam is mind, de régiek és részben mást tárgyalnak.
A régi fórumokban azt írják nem ajánlott, bár lehet stb. Ezeket ne mondjátok újra el.


Úgy ütköztem bele ebbe, hogy sql-ből szedek ki szavakat, - egy menu neveit - és a beolvasottakból dinamikusan csinálok változóneveket.

Így aztán lehetnek ékezetesek is.

Most 2014-ben - php5 - mi a helyzet szerintetek?
Lehet ebből valami gubanc ?

Bővebben:
Egy adatbázis alapú ul li menu gyártót és menedzsert készítek.
Sql bol kiolvastam a menük neveit.
Majd azt, hogy mi van almenüként besorolva alájuk./ez is tárolva van/


foreach($beolvasott_menunevek as $sort)
{
$look = ("SELECT `menunevek` FROM `menu_maker` WHERE BINARY `mivanalabesorolva`='$sort' ");
while ($doboz = mysql_fetch_row($tbl_name))
{
${$sort.'_alatt_ezek_vannak'}[] = $doboz; //itt keletkezik ékezetes változónév
}

}


Félreértés ne essék, működni hibátlanul működik eddig.