ugrás a tartalomhoz

Archívum - Május 3, 2011 - Fórum téma

Honlap design

areteosz · 2011. Május. 3. (K), 23.35
Üdv.

Unalmamba elkezdtem szerkeszeni egy honlapot és azt szeretném megtudni, hogy-hogy tudnék neki kiézetet adni. A lap táblázatosan van csinálva. Az egyes részek táblázatba vannak és a táblázat vonalait kéne megjeleníteni de az általam megrajzolt képekkel. Gondolom ez css-el oldható meg és azzal is szeretném. Ami még érdekelne, hogy-hogy tudnám a galériba olvashatóvá teni fent a menüket?
Így néz ki most a dolog:
Katt ide a lap megtekintéséhez

A galéria egy letöltött és meglévő javascript és css alapú valami.
 

datatables ajax + modal soronként

csman007 · 2011. Május. 3. (K), 21.52
Sziasztok!
Adott egy datatables ahol ajaxosan kapom meg az adatokat.
minden sorban van egy módosít gomb merre ha kattint a user akkor egy jqueryui modal ugrik elő, aminek az adatait szintén ajaxos hívással töltöm fel.
Az a problémám, hogy az először amikor a módosítra kattintok akkor 2x kell kattintani hogy a modal előugorjon.

FXP protokoll leírás PHP alapú FXP képes FTP kliens fejlesztéséhez

joed · 2011. Május. 3. (K), 11.41
Sziasztok!

A probléma a következő: PHP-ben kellene FXP képes FTP klienst fejlesztenem, de sehol nem találtam pontos dokumentációt az FXP-vel bővített FTP protokollról. A konkrét működés valamennyire tiszta, azonban a parancsokról, paraméterekről, azok sorrendjéről, azaz magáról a protokollról nem találtam semmit.

Tehát a kérdésem az lenne, hogy van-e ismeretetek esetleg anyagotok az FXP protokollal kapcsolatban, ami alapján le lehet fejleszteni egy klienst?

A segítséget nagyon köszönöm és a projekt forráskódjával tudom meghálálni :)

üdv,

joey