ugrás a tartalomhoz

Archívum - Május 18, 2011 - Fórum téma

[törlésre jelölve] Samsung Champ mobilra Java alkalmazás nem lehet

Kabin ERROR · 2011. Május. 18. (Sze), 20.11
A kérdés nem tartozik a Weblabor tematikájába, ezért törlésre jelölt.


A Samsung Champ mobilomra raktam .jar alkalmazásokat.De egyiket se fogadja ell pedig az oldalon ahonan le töltöm ott azt adja samsun champre van az alkalmazás.De azt irja a telefon, hogy a JAR érvénytelen.Valaki tud segiteni, hogy hogyan lehet az,hogy elfogadja?Köszönöm a választ.
 

Flash CS5 String replace

breakline · 2011. Május. 18. (Sze), 13.33
Hello!

Flash CS5-el probalkoztam egy stringben egy reszt lecserelni de semmi ertekelheto eredmeny nincs. A hivatalos dokumentacioban nincs is benne a replace method, bar en nem kapok semmilyen hibauzenetet, ezert feltetelezem hogy a funkcio mukodik. Ezt a kodot hasznaltam:

var str:String = new String("The cow jumped over the moon.");
var newStr:String = str.replace("moon", "fence");
trace(newStr); //undefined
Valaki esetleg tudna segiteni?
 

Singleton szülő - létezik ilyen PHP-ben?

Kérésre törölve 11. · 2011. Május. 18. (Sze), 11.57
Nem értem:

    class Sing {
        static private $instance;

        final private function __construct(){
            echo "<p>Sing konstruktor</p>";
        }

        public static function getInstance(){
            $class=__CLASS__;
            if(!isset(static::$instance)){ static::$instance=new $class; }
            return static::$instance;
        }
    }

    class SingSing extends Sing {    }
Erre kapok egy Cannot access private property SingSing::$instance ha a SingSing::getInstance() metódust elindítom.
Ha meg a static:: helyett self:: van, akkor a Sing egyetlen példányát kapom vissza a SingSing::getInstance hívásakor is. Törődjek bele, hogy ez így működik és singletont nem lehet ebben a formában szülőként használni, vagy valamit elnéztem?
 

magic_quotes_gpc

oszi · 2011. Május. 18. (Sze), 09.54
Sziasztok!

A tárhely szolgáltató php configjában be van kapcsolva a magic_quotes_gpc funkció.
Nekem viszont, bizonyos funkciókhoz szükséges lenne ezen funkció kikapcsolása, de a config fájlhoz nem férek hozzá. Ezt ki lehet kapcsolni valamilyen paranccsal közvetlenül abban a php fájlban amit futtatok?