ugrás a tartalomhoz

Archívum - Május 11, 2011 - Fórum téma

IE8 runtime error

mezoltan · 2011. Május. 11. (Sze), 11.53
Sziasztok!
A következő problémám adódott, kezelnem kell az egér jobb gombját egy flash objektum felett a böngészőben. A kattintással nincs is semmi gond, de a drag&drop futásidejű hibát generál az IE8 alatt a következő függvénynél:
function __flash__addCallback(instance, name) {
instance[name] = function () {
return eval(instance.CallFunction("<invoke name=\""+name+"\" returntype=\"javascript\">" + __flash__argumentsToXML(arguments,0) + "</invoke>"));
}
}
Az lenne a kérdésem, hogy találkozott-e valaki már ezzel a problémával, ha igen, hogyan oldotta meg?
 

Háttérszín a gmail levelezőben: hiba

Kérésre törölve 18. · 2011. Május. 11. (Sze), 09.23
Sziasztok!

Küldtem a minap egy levelet valakinek, kivételesen nem fehér alapon fekete betűvel, hanem kék alapon fehérrel. Ez még nem undorító páros szerintem, de fel akartam hívni a figyelmet jobban.

Aztán kiderült, hogy semmit sem látott az egészből, mert gmailban nyitotta meg a levelet és ott a háttér nem jelenik meg.

De miért ilyen barom a gmail?

Vajon meddig lesz még, hogy a weben sosem lehet tudni, ki mit lát, mert ezek a rajtunk meggazdagodó cégek szarnak ránk és mindegyik a saját elképzelését erőlteti a megjelenést illetően.

Bocs, de fontos levél volt, és tökre felháborító, hogy lehet, ezen múlik a levél eredményessége (állásra való jelentkezés volt).

Szóval miért és szerintetek jól van ez így?