ugrás a tartalomhoz

Archívum - Nov 3, 2008 - Fórum téma

MP3 megosztó

weart · 2008. Nov. 3. (H), 21.53
Szeretnék egy olyan CMS, vagy fizetős tartalomkezelőt ami nagyából olyan mint a youtube, csak nem videókat, hanem mp3 zenéket lehet raja megosztani. Ugyanúgy a felhasználók tölthetnek fel rá zenéket, és azok közt egy keresővel lehet keresni. Ennyi lenne az igényem. Mert én találtam egyet, az a neve, hogy mp3street, de nem működik, mert felraktam a szunyi.com veboldalára, mielőtt élesben az én szerveremen kipróbálnám, de nem akar működni. itt van az oldal amin próbálom. weart.blogja.net.
itt van a telepítési utasítás is weart.blogja.net/readme.txt , és én mindent megcsináltam rajta, de nem megy
 

Táblázat cellák átalakítása

Off- · 2008. Nov. 3. (H), 20.26
Üdv.

CSS kérdés.

Adott egy ilyen HTML kimenet:
<table>
<tr>
<td>1</td>
<td>2</td>
<td>3</td>
<td class="sokszoveg"><span>4</span></td>
<td class="sokszoveg"><span>5</span></td>
</tr>
</table>
4., 5. cellában sok szöveg lesz ezért szeretném őket a következő két sorba tenni, mintha ilyen lenne a kimenet:
<table>
<tr>
<td>1</td>
<td>2</td>
<td>3</td>
</tr>
<tr>
<td class="sokszoveg">4</td>
</tr>
<tr>
<td class="sokszoveg">4</td>
</tr>
</table>
Megoldható?

Előre is köszönöm!
*****
DG
 

PHP fájl letölthető-e?

DarkRaptor · 2008. Nov. 3. (H), 17.33
Sziasztok!

lenne egy olyan kérdésem, hogy ha van pl. egy ilyen url: www.domain.hu/valami.php
akkor a valami.php-t le tudják-e menteni? magyarul: lelopni

olvasgattam utána, de ennyit találtam: httrack. De ez ugye csak a html, js valamint a képfájlokat tölti le, php-t nem.

Aztán gondoltam arra, hogy (bár már kiment a divatból) esetleg letöltésgyorsítóval lementhető, mert az nem futtatja le a fájlokat, csak lementi.

nyílván egy js fájlt nem nagy kunszt letölteni, na de egy php fájlt hogyan tudnak (már ha tudnak) letölteni?

előre is köszönöm!