ugrás a tartalomhoz

Archívum - Aug 19, 2004 - Fórum téma

Változó értékének átadása

Seemann · 2004. Aug. 19. (Cs), 22.52
Sziasztok!
Egy méretezett, fejléc nélküli ablakot szeretnék megnyitni, egy kiválasztott kép megjelenítésére. Valahogy mondjuk így:

"<a href=\"#\" onclick=\"window.open('../rtg_img/rtgmutat.php','_blank','width=900, height=677, resizable=yes, menubar=no scrollbars=1 status=0')\"><b>$rtg_kep</b></a>"
Ennek a bizonyos $rtg_kep változó értékére lenne szükségem a megnyitandó új ablakban.
Hogy lehet ezt "elküldeni"?
Előre is kösz a segítséget!
 

Hozzászólások száma

Redelem · 2004. Aug. 19. (Cs), 12.05
Sziasztok!

Írtam egy egyszerű kis fórumot. És nemtudom hogy lehetne megoldani, hogy egy oldalon pl. csak 10 hozzászólásjelenjen meg.

Lécci segítsetek.
 

php + mysql_data_seek()... nem ertem

Anonymous · 2004. Aug. 19. (Cs), 11.07
Warning: mysql_data_seek() [function.mysql-data-seek]: Offset 1 is invalid for MySQL result index 4 (or the query data is unbuffered) in ...

a mysql_data_seek() TRUE-t ad vissza, ha sikerul ugrani arra a sorra, FALSE-t ha nem. Akkor meg mi a szöszért ad nekem hibát. Ha nem tud ugrani, akkor mondja azt hogy FALSE! Hát megverem!

Megvédi valaki? Elég ha megmagyarázod, hogy miért csinálja ezt velem.
Puszi
 

Input gond

docker · 2004. Aug. 19. (Cs), 02.35
Szoval az lenne a problémám, hogy input_text mezőből viszek fel adatot mysql adatbázisba. Miért van az, hogy az adatbázisban kódolva jelennek meg bizonyos ékezetes karakterek ? (pl.: Ő = &#336;)