ugrás a tartalomhoz

Archívum - Május 2003 - Fórum téma

május 12

Regisztráció

kalmi10 · 2003. Május. 12. (H), 15.37
Postnukeban hogyan lehet azt mgadni hogy melyik csoportba kerüljön az a felhasználó aki regisztrálta magát?
 

május 9

XML vs PHP

klikk · 2003. Május. 9. (P), 09.29
A problémám az, hogy XML file-t szeretnék PHPvel módosítani, node-ot hozzáadni, törölni, egyszzóval XML-t szeretnék kezelni PHPben. Ameddig eljutottam: elkezdtem használni a PRAX nevű (http://www.oreillynet.com/~rael/lang/php/PRAX/) XML-értelmezőt (?), és olvasni, keresni XML file-ban remekül megy, viszont az eredeti problémám, hogy módosítsam is, megmaradt. Tud valaki segíteni? A PRAX-szal van a baj, vagy csak én nem értek hozzá? :)
 

május 5

select box használata

ferke · 2003. Május. 5. (H), 09.12
tudna valaki segíteni? van egy formom több textet és 2 selectboxot
tartalmaz. Az egyik select választásától függően kell tölteni a másik select boxot úgy, hogy a kitöltött text értékek is természetesen újra megjelenjenek. Adatmentést csak akkor kell végezni, ha a submit gombot választja a felhasználó.

Ha az 1. selectboxot beállítom (pl.)

onchange="window.location=('my.php?sbox='+this.options[this.selectedIndex].value)" módon, a 2. box feltöltése OK, de a textek nem jönnek vissza. Ha az

onchange="submit()"-ot választom, megtörténik a mentés és nem jön vissza az űrlap HTML előtti header hatására. Mit lehet tenni?