ugrás a tartalomhoz

Archívum - Dec 8, 2015 - Fórum téma

Domain report

erik0415 · 2015. Dec. 8. (K), 15.25
Sziasztok!

Mostanság kapok a google-től meg egyszer a yahoo-tól ilyen domain reportot. Ez mit jelent?
Így néz ki a e-mail címe: Report domain: domainneved.hu Submitter: google.com Report-ID: 9xxxxxxxxxxxxxxx
A tartalma csak egy xml fájl amiben alap adatok vannak benne.

Az adatokat kisatíroztam, mert nem tudom, hogy ezeket meg lehet-e adni vagy sem.
Szóval a kérdésem, hogy ez mi? Ez most jó vagy rossz?
 

Flash játék botot hogyan érdemes írni?

inf · 2015. Dec. 8. (K), 06.46
Van egy flash játék, amihez szeretnék botot írni. Elég egyszerű dologról van szó, tower defense, 5 féle torony közül lehet választani minden körben. 2, 3 vagy 4 lerakott toronyból össze lehet kombinálni egy speciálisat, ami erősebb, mint a normál. Szerencsés esetben egy leosztásban lejön az a kombináció, amiből speciálisat lehet összerakni. Lehet új leosztást kérni, ami pénzbe kerül. Van hozzá egy sandbox mode, amiben rengeteg pénzt ad az elején, szóval ez a része nem akadály. Azt mondják, hogy van egy speciális tower, amit csak úgy lehet lerakni, ha egy leosztásban 4 ugyanolyan perfect feljön. Erre számításaim szerint 40960000:1 az esély, amit érthető okokból nem szeretnék összekattintani.

A helyzet az, hogy én egyáltalán nem értek a flash-hez. Az egész kb annyi lenne, hogy le kellene szimulálni 5 kattintást bizonyos helyekre, ellenőrizni az eredményt, utána meg repicket kérni egy újabb kattintással, ha nem stimmel. Ha stimmel, akkor meg valami riasztást kiadni repick helyett. Kódban ez néhány sor lehet. A kérdés az, hogy erre mi a legalkalmasabb eszköz?

Pillanatnyilag én kb ott tartok, hogy létezik olyan, hogy external interface flash-nél, amin keresztül talán-talán elérhető ami nekem kell, és akkor nem kell képfelismerő algoritmusokra hagyatkoznom. Ezen kívül tudom, hogy van greasemonkey userscript és firefox plugin. Mindkettőt szívből gyülölöm, de az utóbbit ha lehet még jobban, mert annyira gáz az API, és annyira nehéz debuggolni. Bármi ötlet még ezeken kívül, ami talán alkalmas a fejlesztésre?