ugrás a tartalomhoz

Archívum - Dec 18, 2015 - Fórum téma

Gyorsitótározás, webhely-adatok mentésének letiltása

9072ricsi · 2015. Dec. 18. (P), 23.15
Sziasztok!

Gyakran történik meg az oldalamnál az a hiba, hogy ha a karbantartási lapra irányítom a látogatót, "beragad" miután feloldottam a zárat. valami.hu ról átirányitom a karbantartas.valami.hu oldalra, a böngésző rögziti (sajnos).

Miután feloldom a karbantartási lapra való átirányitást, az adatok végett ha beirja a valami.hut ugyan oda kött ki legyen az hetekkel később is. Ez ellen kellene valami kód, ha létezik. Ami nem engedi, vagy automatikusan tőrli a valami.hu webhelyadatait a teloból vagy a gépről, vagy egyszerűen nem is engedi azt rögziteni.Jobban megfogalmazva,hogy létezik-e valamilyen html kód script vagy vmi, amivel "jelet adok" a böngészőnek, hogy ne mentse le gyorsítótárba az oldalam!
A főoldal forráskódjába bent van ez a kód?

PHPMailer - beteszi a szerver-nevet a feladó-ba - help

53éves_nagypapa · 2015. Dec. 18. (P), 12.53
Hírlevelet kell kiküldenem.
Vannak bizonyos levelező kliensek
amelyek a feladó-ba beleírják a szerver nevét méghozzá a rendesen kitöltött
feladó ELÉ beszúrva.

Így ni:

Feladó: hajabusa##kukac##k19.serverneve.hu [hajabusa##kukac##k19.serverneve.hu] ; meghatalmazó: Kisdejoceg - Alapos elemér [alaposelemer##kukac##freemail.net]

Ez jelenik meg.

Csak annyi kellene - ami más kliensek esetén van -
Kisdejoceg - Alapos elemér [alaposelemer##kukac##freemail.net]

/Hogy ezt a 'meghatalmazó' -t honnan veszi és teszi bele gőzöm sincs./

Néztem a class-t, de nem találtam mit kellene tenni.
Legalább ne a rendesen megadott feladó elé szúrná be, hanem utána.

Tud valaki okosat ?
 

Ip Blocker

9072ricsi · 2015. Dec. 18. (P), 01.03
Sziasztok!

A tárhely szolgáltatomnál van IP blocker, viszont nem tilt le senkit (nem müködik). Írtam nekik 2 hónapja, illetve tegnap, hogy nem tudok mêg mindig letiltani egy IP címet. Van ötletetek milyen IP blockert használjak az oldalamra, ami saját admin oldalal rendelkezik, és FTP szervere fel lehet tölteni?