ugrás a tartalomhoz

Archívum - Feb 8, 2011 - Fórum téma

Győri Weblabor sörözés

szabo.b.gabor · 2011. Feb. 8. (K), 22.33
Sziasztok!

Gondolom vannak a Weblabor olvasói között győriek is (a munkatársaimon kívül is). Azt szeretném felmérni, hogy volna-e igény egy győri weblaboros találkozóra? Ami mondjuk legyen sörözés, de adott esetben valami szakmaibb dolgot is össze lehetne hozni…
 

iframe böl át adás egy másik iframe be

kriszrap · 2011. Feb. 8. (K), 22.23
Sziasztok na az a bajom hogy van nekem
2 iframe
és az egyikbe lekéne kérdeznem a honlap cimét ezzel:
$_SERVER['PHP_SELF'];

Csak az a baj amibe benne van ez a parancs annak a cimét fogja lekérdezni.
vagy is ha ezt belereakom like.php és ha be ilesztem az index.php-ba akkor csak like.php irja ki.
és én az index.php szeretném.
 

PHP OPP

imdawe · 2011. Feb. 8. (K), 07.19
Üdv!

Interfészek és az Absztrakt osztályok tanulmányozásával vagyok elakadva.
Minden tiszta kivétel az hogy most az interfészek arra jók hogy megszabjuk egy származtatott osztálynak a metódusait se több se kevesebb? Eddig ezt így vettem ki.
Az absztrakt osztályoknak pedig a metódusait hogy használni tudjuk előbb definiálni kell egy származtatott osztályban ha jól értettem?
Azért gondolom hogy ez rossz így mert nem sok értelmét látom, és szeretném előbb megérteni mielőtt neki állok a kódokkal bajlódni hogy is működik : )
 

Nyomtatas

richie85 · 2011. Feb. 8. (K), 01.10
Sziasztok,
Az lenne a kerdesem, hogy nekem van egy EPSON TM-T88III recept nyomtatom, ami "COM4"-en csatlakozik a gephez!
Szeretnek PHP-val nyomtatast rakuldeni, a nyomtatora, de meg csak lovesem sincs arra vonatkozolag, hogy hogyan induljak neki. PHP5-ot hasznalok, es Apache szervert.
Megkoszonnem, ha valaki legalabb a kiindulasi pontot megadna..

Udv.: Richie