ugrás a tartalomhoz

Archívum - Jan 25, 2009 - Fórum téma

Unrar nem működik

gabesz666 · 2009. Jan. 25. (V), 12.51
Sziasztok!

Szeretnék írni magamnak egy gui-t a rar-hoz(egyenlőre kitömörítéshez) linux alá, lényegében már majdnem kész is az alapja, de egyszerűen nem működik a kitömörítés. Próbáltam exec-el, system-el, shell_exec-el, sudo-val és anélkül, de vagy nem volt semmilyen kimenet ezek kombinációjára vagy pedig valamilyen oknál fogva failed, illetve volt egy párszor, hogy elkezdte, de monjuk 75%-nál megállt a kitömörítés (legalábbis a kimenet szerint). A parancsom tehát így nézett ki: [sudo] rar e {Elérési út+fájlnév}. Mi lehet a gond? A sudo-s parancsok egyébként lefutnak php alól, szóval nem teljesen értem a jelenséget!
 

fishblog

balazs.egyed · 2009. Jan. 25. (V), 09.17
a mai napig wordpresst használtam a honlapomhoz, de eltűnt a wywising szövegszerkesztője, és nem tudom előhívni, telepítettem már rá az eggyel profibbat is, de az sem működik, és csak html kódokkal lehet írni.

Ezért úgy gondoltam, hogy akkor már használom a nekem sokkal megfelelőbb fishblog nevű rendszert. Ezen minden működik, kivéve egyvalamit, semelyik tárhelyen nem hajlandó megjeleníteni a Ő, vagy ő-t.itt van egy link is hozzá hogy lássátok az én problémámat. fishblogom
 

Red5 hogyan?

ppy · 2009. Jan. 25. (V), 01.15
Sziasztok!
... sajnos nagyon nem értek a java-hoz... de nagy szükségem lenne, arra h használni tudjam a Red5 java-ban írt RTMP server... vannak mintapéldáim, ami alapján valamit csak tudnék... de még a program könyvtárat, config file-t sem találtam meg... =(

mindenféle infó link nagyon érdekelne...!!! leginkább vmi step-by-step vagy akármi!!!
please segítsetek!!!

amúgy egy ubuntura raktam fel a 0.8 RC1-es verziót

köszi