ugrás a tartalomhoz

Archívum - Jan 8, 2009 - Fórum téma

Hogyan tervezzem meg honlapom

zslaszlo · 2009. Jan. 8. (Cs), 22.41
Kérdésem, problémám a következő. Egy zenekari honlap készítésével bíztak meg másfél évvel ezelőtt.(www.egriszimfonikusok.hu)Megismertem a html css és a php programozás alapjait.
Szeretném újratervezni a honlapot ehhez szeretnék tanácsokat észrevételeket megjegyzéseket kérni Tőletek.
Tervek:
többnyelvű oldalak (a php script megvan és műxik)
esetleg design váltása

Cél:
információt nyújtani a zenekarról.

Kérdéseim:
érdemes-e sablonrendszert alkalmazni?
Milyen lehetőségek vannak, ha nem teljesen css alapúvá szeretném tenni a design-t, hanem táblázat+css? (Tpl fájlok?)
A nyelvcserénél az sql adatbázist mellőzném, ha lehet. Jelenleg minden nyelvhez egy lng file-ban tárolom a stringeket. Jó ez hosszú távon, vagy bajos lesz a fejlesztésnél?
Hogyan építsem fel a könyvtárstruktúrát?
És milyen címeket tudtok ajánlni ahol hasonló témában írnak jó tanácsokat?

Remélem a weblaboron nincs még e témában írás és nem találtam, ha mégis elnézésteket kérem.

Előre is köszönöm:
Laci
 

Flash CS3 button egyedi hivatkozása

csakiistvan.hu · 2009. Jan. 8. (Cs), 14.01
Tudnátok abban segíteni hogy hogyan tudok egy buttonnak egyedi hivatkozást adni?
Nem találtam ehhez hasonló bejegyzést, legalábbis nem CS3-hoz valót!

Köszönöm
István
 

Apache irányítás IIS7hez vagy Apache Apachehoz

radir · 2009. Jan. 8. (Cs), 02.48
Üdv mindenki!
Nekem az alábbi lenne a problémám és meg kellene oldanom de olvastam össze vissza mindent és nem sikerült tehát utolsó reményem itt van:)
Remélem tudtok segíteni.

Itt a kép és mellé a magyarázat

Valahogy a 87.229.111.164-en kéne a webszerveren megváltoztatni valamilyen elérést configban feltevésem szerint, de nem tudom mit.

Segítségeteket előre is köszönöm!