ugrás a tartalomhoz

Archívum - Nov 29, 2007 - Fórum téma

webbolt kosár

Carter · 2007. Nov. 29. (Cs), 19.58
Sziasztok!

Szabad kezem van a webáruház kosarának kialakításához. Ti milyen irányban, technológiával indulnátok el?
- nincs felhasználóbeléptetés, csak a megrendelés végén kell kitölteni az adatlapot (nincs regisztráció)
- nem fognak a marketingesek kérdéseket feltenni (ki mikor miért nem vásárolt)
- a megrendelő 1.0-s verziószámú
- php/mysql alapú az oldal, nem tudok más technológiát használni sajnos

Tehát a legegyszerűbb, leggyorsabban megoldható megoldást keresem. Ti mit használnátok? Nem kódot várok, csak ötletet, hogy ki hogy csinálja.

Köszi!
 

valtozo atadasa popupnak flashbol help

gronastamas · 2007. Nov. 29. (Cs), 17.29
Hello mindenkinek!

Lenne egy nagy problemam! Van egy flashes site, ahonnet javascript segitsegevel nyitok meg popup ablakban egy masik flash mozit. A gond az, hogy a fő mozibol szeretnek valtozokat atadni a popupban levo flashnek, erre szeretnek otleteket, megoldasokat kerni!
Probaltam sharedObject-el, de ott csak ugyanabba az swfbe tudtam visszaolvastatni ahonnet beirtam a sutibe (ha vki tudja hogy kell egy masik, kulso swf-be beolvasni a sharedObject-et nekem az mar megoldas), a localConnection-nek az a baja h nincs megnyitva egyidoben a ket swf, szoval az sem muxik. PHP-ba meg egyszeruen nem tudok beleirni, hiaba probalkoztam ilyenolyan modszerekkel. Igazabol legjobb lenne PHP nelkul megoldani ezt a problemat, de ha nem megy maskepp az is johet :)
Ha vki tudna segiteni azt nagyon megkoszonnem.
 

lightbox contact php-be

Efrud · 2007. Nov. 29. (Cs), 15.39
Sziasztok!
Valahogyan azt szeretném hogy ha a kapcsolat menüpontomra kattintanak akkor "lightboxosan" jelenjen meg egy kis abalak, de egyszerűen nem jövök rá hogy hogyan kell megváltoztatnom a dolgokat hogy ez sikerüljön.

A contact. php fájlomat innen Lehet letölteni. Remélem tudtok nekem egy kicsit ebben segíteni.

Előre is köszönöm!

Üdv.: Efrud
 

perl minta illesztés HTML kódra

lorko · 2007. Nov. 29. (Cs), 02.11
sziasztok,

táblázatokat szertnék kinyerni egy html oldalból de sehogy se megy.
próbáltam mintaillesztést írni de valhol mindig megbukik,
próbáltam html::parser-t de az se jó (vagy én nem csinálom jól).

a lényeg van egy html kód:
<html>
 <head>
  ...
 </head>
 <body>
  ...
  lorem ipsum
  ...

  <table>
    <table>
    </table>
  </table>

  <table>
    <table>
    </table>
  </table>

  <table>
    <table>
    </table>
  </table>
...
mégtöbb tábla
...
  <table>
    <table>
    </table>
  </table>

  <table>
  </table>

 </body>
</html>
azt szertném hogy pl.: a 3. táblától adja vissza a tartalmat a 10. tábláig.
ha valaki tud erre valami megoldást, kérem írja meg.

előre is köszönöm