ugrás a tartalomhoz

Archívum - Már 23, 2005 - Fórum téma

Flash - oldal beállítása kezdőlapnak

Agi · 2005. Már. 23. (Sze), 22.24
Tudne a valaki tanácsot adni abban, hogy hogyan tudnám flashben megadni, hogy az oldalt kezdőlapnak lehessen beállítani.

A flashet megnyitó html fejlécébe ezt írtam:

<script language="JavaScript">
<!--

kezdolap=function(){
document.flashnev.style.behavior='url(#default#homepage)';document.flashnev.setHomePage('http://www.honlap.hu');
}
</script>

Az action script pedig így néz ki.

on (release) {
getURL("javascript:kezdolap();");
}

És valahogy nem akar működni. Engedély megtagadva hibaüzenet generálódik a JS-ben.

Ha this.style.behaviour-t írtam, akkor az volt a hiba, hogy this.style NULL

Hogy kell ezt jól megcsinálni?

Köszi
Ági
 

Lap tetejetol lap tetejeig

lamase · 2005. Már. 23. (Sze), 22.05
hi, azt hogy lehet megcsinalni, hogy az oldal a lap tetejetol a lap aljaig erjen? ugy mint a weblaboron..
 

PHP kód titkosítása

fERI · 2005. Már. 23. (Sze), 01.05
Sziasztok ListaTagok!

A következő lenne a problémám., és szerintem nagyon sok embert érint:
Ma Magyarorszáron nem tisztázott, hogy egy szolgáltatást fizetnek meg a vásárlók vagy egy szellemi terméket (ami jóval drágább), amikor egy weboldalt készítettnek el valakivel. Egyre többen írnak olyan "alkalmazásokat", melyek szinte teljesen felparaméterezhetők. Természetesen ezeket értékesíteni is lehet, és szoktak is. Viszont a kérdés ebben az esetben nagyon érdekes: HOGY VÉDED MEG A SZELLEMI TERMÉKED, HOGY MÁS AZ ENGEDÉLYED, MEGVÁSÁRLÁS NÉLKÜL NE HASZNÁLHASSA FEL, AZON KÍVÜL, HOGY SZERZŐDÉSBEN EZT KIKÖTÖD (ami nem jelent semmit, mert nagyon kicsi az esélye annak, hogy megtudd)? Ugye, valahogy le kellene kódolni a forrást. Szóval van e valakinek olyan információja, hogy egy PHP állomány kódolható (titkosítható) legyen úgy, hogy ha azt a partnercégnek átadja, a szerveren semmi módosítást ne kellen végrehajtani a konfigurációs állományokban? Vagy van e valakinek valami más kiforrot megoldása erre a problémára?

Én arra is gondoltam, hogy az osztályokat a saját szerveren tárolnám, de ez sem a legjobb megoldás, a titkosítás viszont tökéletesen megfelelne.

Szóval van e olyan titkosítási módszer, mely minden szerveren fut, és viszonlyag a PHP 4.x.x-et támogatja?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdvözlettel: fERI :)