ugrás a tartalomhoz

Archívum - Már 13, 2005 - Fórum téma

Már megint a FW.hu

monghuz · 2005. Már. 13. (V), 16.57
Szevasztok!

A minap elkezdtem olvasgatni a drupal.hu -t és nagy kedvet kaptam hozzá hogy kipróbáljam... Gondoltam elsőre tegyük fel valami free tárhelyre. A freewebnél maradtam mert épenséggel volt egy kihasználatlan tárhelyem.

Fel is másoltam mindent, adatbázist létrehoztam (ja amúgy a 4.5.2-es verzió van fenn)
aztán létrehoztam az első accoun-t ot.. örültem is hogy eddig semmi gubanc, aztán login és agyhalál... beírom a nevet meg a passt és ugyan arra a login oldalra ugrik vissza mint ahol az imént a jelszót beírtam, de semmi változást nem tapasztalok, leszámítva hogy mindig eggyel több reklám csik jelenik meg...

valakinek valami ötlet?

bye: Tomi
 

Nem megy a winxp, lemerevedik!!

Anonymous · 2005. Már. 13. (V), 11.56
Hi!

Vettem egy winxp home oprendszert, csak az a baj, hogy nem tudom használni.
Már telepítéskor lemerevedik 2-3 mp-re.
Feltettem a norton 2005-öt, de újraindítás után már az se jön be. Még konfigurálni sem tudom.
Már többször újratelepítettem az xpt, de mindig ugyan ez van.
Linux hiba nélkül ment. Most is az fut, míg nem találok megoldást az xp gondra.
Nem hiném, hogy a gépnek lenne baja.
P4 2.6Ghz, 512Mb ram, Abit ic7 alaplap, 80Gb winchester.

Comal
 

Flash MX 2004 - Flash 5 magyar ékezetek

Agi · 2005. Már. 13. (V), 10.36
Flash 5-ben volt rá lehetőség, hogy php fájlból ékezetes betüket is tartalmazó szövegeket adjak át a Flashnek. Ez vajon miért szünt meg az MX-ben. Sajnos most flash MX-ben kell dolgoznom mert az előre megadott template-et a Flash 5 már nem tudja megnyitni és azt tapasztaltam, hogy nem jönnek át az ékezetes betűk, legalábbis a loadVariables függvénnyel. Van rá mód, hogy ez működhessen MX-ben is?

Köszi
Ági