ugrás a tartalomhoz

Archívum - Júl 12, 2004 - Fórum téma

Paradox

Anonymous · 2004. Júl. 12. (H), 20.50
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ODBC-n keresztül kapcsolódok egy Paradox adatbázishoz. A kapcsolat szerintem még rendben is van (ugyanis kiírja rá hogy A kapcsolat azonosítója: Resource id #1), viszont utána kapok egy ilyen hibaüzenetet:

Warning: SQL error: [Microsoft][ODBC Paradox illesztőprogram] A külső tábla nem a szükséges formátumban van., SQL state S1000 in SQLExecDirect in c:\webdev\html\marx pont\para\index.php on line 7

Megköszönném, ha valaki tudná, mi lehet a baj....
 

Intranet beállítása

keri · 2004. Júl. 12. (H), 16.15
Sziasztok!

Az egyik kliensgépre raktam fel a drupalt és tesztelgetni akarom, hogy a többiek akik a belső hálózaton vannak, látják e.
Egyelőre semmi. Linux szerver van. Lehet, hogy ott kell állítani valamit a host-okban?
Esetleg apache beállítás? Az apachot simán látják, ha beírják az ip-t.
De én azt akarom, hogy az intranet-el lássák a drupalt!

Tudd valaki esetleg segíteni?
Köszi
Keri
 

SMTP beállítása és egyebek

keri · 2004. Júl. 12. (H), 08.48
Sziasztok!

Hogy lehet belőni a drupalt, hogy új felhasználó regisztrálása esetén küldjön mailt a jelszavával? Php.ini piszkálás?

Illetve a másik kérdésem, hogy a belépés blokknál, hogy tudnám kitörölni, hogy a userek ne tudjanak felvinni új felhasználót. Magyarul felhasználó létrehozásának tíltása.

Ez a két kérdés szinte kizárja egymást, de érdekelne a két megoldás. /Eddig András és Goba sokat segítettek!/

Hol tudom beállítani a kezdő, bejelenkezés utáni oldal szövegét? Jelenleg oldal nem található.

Előre is köszi a segítséget!
Keri