ugrás a tartalomhoz

Archívum - Szep 8, 2015 - Fórum téma

tartalom meghívás oldalon belül

Metanis · 2015. Szep. 8. (K), 12.06
Üdvözletem!!



Sajnos sokat kerestem a emgoldást, de mivel még megnevezni sem tudom, így nem sokra mentem.

A lényeg.

1, Kell nekem egy olyan js kód (vagy a kód elnevezése) amely lehetővé teszi, hogy ha a felhasználó olvassa a tartalmat és ahogy halad lefele, úgy tölti be. ( az adatbázisból való olvasást és a formázást elvégzi egy php az elképzelésem szerint, ezt kellen emghívni egy bármilyen (POST GET) adatátvitelel. )

2, egy linkre kattintva (menü) betölti a tartalmat és eltünteni az előzőt. ( Az a megoldás, hogy előre elkészítei és csak a megjeneléssel játszik, hanem csak katintásra kéri a letöltést, annak érdekében, hogy elkerülje az oldal meghívásakor felmerülő várakozási időt, hisz szeretnék, nagy képeket alkalmazni a tartalomban, de nem galléria.


Köszönöm a segítséget. Nem egy komlett kódott kérek, csak hogy mely függvények közt keresgéljek. mi a neve amely tartalmat tölt be pl.

Előre is köszönöm a segítséget.
Üdv. István
 

XML_Notepad

Zsofiii · 2015. Szep. 8. (K), 11.01
Sziasztok!

Egy olyan problémám van, hogy én egyáltalán nem értek a programozáshoz, viszont most telepítenem kell a gépemre az xml notepad-ot. A leírásban az szerepel, hogy az installálás után törölnöm kell ezt a három fájlt:


10. Delete the Files Update.xml , Update.xsd , Updates.xslt
from the directory “ c:\program files\XML Notepad 2007\ “

Meg tudnátok mondani, hogy miért van erre szükség? Egyszerűne nem akarom úgy megcsinálni, hogy nem tudom, mi értelme...

Céges gép, lehet azért van erre szükség? Mit jelentenek ezek a fájlok?

Köszönöm szépen!
Üdv
Zsófiii