ugrás a tartalomhoz

Archívum - Nov 11, 2015 - Fórum téma

websocket+squid+androidos firefox

Há.Zé. · 2015. Nov. 11. (Sze), 22.19
Van egy oldal (hu.lichess.org), amit gond nélkül használok általában.
Kivételt képez az az eset, amikor saját proxy-n (routeren futó squid) keresztül próbálom elérni.
Ha a proxy be van állítva, szinte minden böngésző hálózati hibára panaszkodik.
Úgy általában működik az oldal, látszólag csak az aktív userek számát nem tudja megmutatni.
Amit ilyenkor látok a squid logjában, hogy a socket.hu.lichess.org:nnnn (nnnn változó port) hivatkozás kap egy TCP DENIED/403 hibát.
Kivéve, ha androidos Firefoxot használok. Valamiért a FF meg sem próbálja elérni ezt a szervert. Sem proxy-n, sem közvetlenül a logok szerint.
A kérdés nem annyira arra vonatkozik, hogy hogyan tegyem működőképessé, inkább az érdekelne, hogy vajon a Firefox mit tud vagy nem tud androidon, hogy őt nem zavarja a dolog? (Windowson, linuxon ugyanúgy hibára fut ha proxyval használom, egyedül az androidos működik)
 

HTML-be christmaslights

XY_ZERo · 2015. Nov. 11. (Sze), 15.19
Sziasztok!
Egyszerűen nem értem, hogy mit hagytam ki, de nem akar működi a karácsonyi égők..


Itt lehet letölteni a demo mappáját:
Ennek a segítségével próbáltam megcsinálni a saját html filembe, de nem mükszik.

Tudnátok nekem segíteni, hogy mit kell ebből a demoból kiszedni és, hogy hova rakjam a saját szerverembe? Hogy mit kell beilleszteni a HTML-be?

Mondjuk, hogy így legyen elrendezve:
index.html
[lights]mappa

Eddig így néz ki a weboldalam és mindegyik tetejére szeretném az égőket:
Köszi előre is! :)