ugrás a tartalomhoz

Archívum - Nov 20, 2013 - Fórum téma

Ajax gomb megvalósítása

P3Tboy · 2013. Nov. 20. (Sze), 19.22
Sziasztok!

Ajax-os megvalósítással megoldható-e az hogy egyetlen egy gomb van a formo-amit ha megnyomunk akkor egy információt elküldünk amit fel is dolgozunk a későbbiek során csak nem PHP-vel és hasonló szerveroldali szkripttel hanem egy másik rendszerben.

Egy C++ szerű nyelv dolgozza fel az üzenetet ami körülbelül hasonló lenne "on" vagy bármi. Ez a nyel végzi a megjelenítést is.

Itt nem tudok php-t olvasni és az sem megoldható hogy egy másik szerver végezze el az adatértelmezést és küldje a jó helyre.

Ehhez hasonló projekt kapcsán kérdeztem a dolgot:
http://startingelectronics.com/tutorials/arduino/ethernet-shield-web-server-tutorial/web-server-LED-control/

Nem sikerül megcsinálni a lapot ,hogy csak egy gomb legyen rajta úgy ,hogy ha megnyomom akkor adott rendszer értelmezze és végre is hajtsa a szükséges kódrészeket.Próbálkoztam vele de ha az oldalt frissítem akkor is végrehajtódik a működtetett vezérlés a háttérben. Ezért gondolkozok ajaxos megoldásban ha megoldható.Sajnos a nyelvet nem ismerem csak nagyon minimálisan.(Post adatértelmezés megoldható esetleg?)

Ha esetleg tud valaki segíteni akkor megköszönöm

Üdvözlettel