ugrás a tartalomhoz

Archívum - Jún 23, 2011 - Fórum téma

mp3

Numcsi · 2011. Jún. 23. (Cs), 22.49
Gyerekek tudtok olyanra megoldást, hogy van 1 flash MP3 lejátszó, és mivel PHP alapú az oldal természetesen frissít az egészet és JSel megoldható-e, hogy a fejlécet meghagyja ahol fut a flash. Tudom AJAX-al megoldható lenne, de AJAX nélkül.
 

meghatározott select és text típusú inputok reset-elése

bidala · 2011. Jún. 23. (Cs), 13.41
Sziasztok!

Adott egy űrlap amihez a felhasználók egy button segítségével további sorokat adhatnak hozzá, egy másik button segítségével pedig az utoljára hozzáadott sort törölhetik.

Azt szeretném elérni, hogy a hozzáadott sor kitöltött inputjai álljanak vissza default-ra (reset-elődjenek), ha a sort valamilyen oknál fogva eltávolítja a felhasználó. Hogy érthetőbb legyen itt a link az űrlaphoz űrlap megtekintése.

A két button-t (sor hozzáadása és eltávolítása) az alábbi script vezérli:
function WrapperScript () {
JQuery('#wrapper1 button').click(function(){
   for (var i=2;i<=20;i++)
   {
      var id='#S'+i;
      var setting = JQuery(id).css('display');
      if (setting=='none')
      {
         JQuery(id).css('display', 'block');
         break;
      }
   }
});
JQuery('#wrapper2 button').click(function(){
   for (var i=20;i>4;i--)
   {
      var id='#S'+i;
      var setting = JQuery(id).css('display');
      if (setting=='block')
      {
        JQuery(id).css('display', 'none');
        break;
      }
   }
});
}
Az igazság az, hogy nem vagyok otthon sem javascriptben sem PHP-ban. A fenti kód eredetije a form komponens tudásbázisában volt. A sor eltávolító gomb funkciót én adtam hozzá.

Ha valaki tud kérem segítsen nekem! Előre is köszönöm.
 

[törlésre jelölve] Webmester Keresetik

zsuzsax · 2011. Jún. 23. (Cs), 08.23
Kedves Zsuzsa!

Az álláshírdetéseket kérjük a Munka és állás rovatba beküldeni. A témát törlésre jelöltem.

ProClub

Sziasztok!

Egy több ezer oldalas weblap tulajdonosa vagyok, keresek valakit a felújításához és folyamatos üzemeltetéséhez. A lapot változatlanul magam szeretném bõvíteni a jelentkezõ segítségével. A lap kultúrális, szórakoztató, ismeretterjesztõ, minden korosztálynak szól, angol nyelvű. Visual basic, perl, java script találhatók az oldalon,HTML kódban van írva. Azért van szükségem egy webmesterre, mert a férjem meghalt, ő kódolta az oldalt, én nem értek a tecnikai részéhez.

Ha érdekel, itt jelentkezz, kérlek.

Köszönettel,
Zsuzsa