ugrás a tartalomhoz

Archívum - Jún 4, 2009 - Fórum téma

IE6 alatt Element.prototype elérése, módosítása....

hub · 2009. Jún. 4. (Cs), 15.50
Sziasztok

Remélem, nem volt már, ha mégis, elnézést. Tehát a problémám:

Javascriptben kellene fejlesztenem, és nem használhatok semmilyen külső library-t (nem auditálják vagymi), így se prototype, se jquery, semmi. Így kellett felismernem, (és a gugli azóta meg is erősített ebben) hogy az IE6 nem engedi az Element prototype-ját piszkálni. Vagyis pl.:

Element.prototype.rejt = function() {
	this.style.display = "none";
} 

Element.prototype.mutat = function() {
	this.style.display = "block";
} 

$("alma").rejt();
$("alma").mutat();
nem működik, csak !IE6 alatt. Találtam pár megoldást, de vagy nem jók, vagy nem kivitelezhető. Próbáltam kilesni a prototype-ból hogy hogyan csinálja, de nem jöttem rá, kicsi vagyok még hozzá. Ha valaki tudna ebben segíteni, fentihez hasonló kis mórickapéldával, azt nagyon megköszönném. Persze, ha teljesen rosszul közelítem meg, és máshogyan kell, annak is örülni fogok.

Üdvözlettel:
Róbert
 

Warning: Unexpected character in input:

Vrt · 2009. Jún. 4. (Cs), 14.08
Sziasztok!

Ez lenne a kódrészlet:

while ($row= mysql_fetch_array($result)) {
  $title = $row["e"];
  $fm_publikus=$row["p"];
  $fm_linkaz=$row["h"];
  if($fm_publikus=='0') {  
   echo 'Nem nyert';  
 } else {  
 echo "$count.) " ;
 echo '<a href="tartalom.php?m='.$fm_linkaz.'">'.$title';  // ez a 77. sor amire hiba..

 }
  $count++ ;
  }



Warning: Unexpected character in input: ''' (ASCII=39) state=1 in C:\wamp\www\v\search.php on line 77

Erre kerestel: "kis"
A keresésnek a következő adatlapok felelnek meg:
1.) Kis Elek 2.) Kis Pista 3.) Kis Miska Az adatlap nem publikus.

Segítsetek pls. hogy hol van a bibi, mert én már annyi verziót próbáltam de nem adja..nem vágom h. mi a gond. Tulajdonképp a ciklusban a link végére rendben hozzáfűzi a linkazonosítót, és a title változóba visszakapott érték link-ként jelenik meg, de:
- kapok egy fent írt hibaüzenetet
- a ciklusnak van egy Nem nyert ága, amit szintén linké alakít.

Köszi előre is
 

scrollozhato div

zestart · 2009. Jún. 4. (Cs), 13.02
Helo Kedves olvaso.

Az alabbi problemat szeretnem megoldani:
van egy div-em, abban van tartalom. A div szelessege konstans, viszont ha kerulne meg bele tartalom, az nem ferne el. ezert scollozhatova szeretnem tenni valami fele modon, de nem scoll bar-ral, az gagyi. legjobb lenne mouseX mozgasra, de ha balra/jobbra nyil mouseover-re megy az sem gond. Erre tudna valaki nekem otletet mondani? free source kod, vagy ilyesmi?
lehetoseg szerint valami ilyesmi egyszeru problemamegoldast keresek:

<div id=""> <!-- egy nyito es zaro div tag-es megoldast szeretnek, +js,css akarmi -->
<div>
itt az en konstans szelessegu divem, amiben a tartalom az mindegy
</div>
</div>

A valaszotokat elore is koszonom.