ugrás a tartalomhoz

Archívum - Dec 29, 2008 - Fórum téma

Vonalkód nyomtatása

bertokbalazs · 2008. Dec. 29. (H), 22.56
Helló!

Próbálom röviden, de érthetően leírni a problémámat. Vonalkódot kell nyomtatnom egy PHP alkalmazásból. Ehhez van egy vonalkód nyomtatóm (Zebra TP 2844 a típusa, bár ez talán kevésbé érdekes). Azt meg tudtam oldani, h ha egy text file-ba írok megfelelő kódot, akkor ebből a nyomtató vonalkódot produkál (type barcode.txt >lpt1 utasítással, ahol a barcode.txt file tartalmazta a megfelelő kódsort). Viszont ezt nem tudom, hogyan nyomtathatnám ki a lokális nyomtatón. Biztos ami biztos, leírom azt is mivel próbálkoztam eddig. A PHP egy szerveren fut, így ha egy text file-t akarok létrehozni, alapból az nem a lokális gépen jön létre, ill. a szerverről nem valószínű, h el fogom érni a helyi nyomtatót (tehát úgy érzem, ez már több sebből vérzik). Ezért jött a JavaScript ötlet, de ott meg nem találtam arra módot, hogyan tudnám végrehajtani pl az említett type parancsot.
Segítségeteket előre is köszönöm.

Balázs
 

Nem ugyan úgy jelenik meg IE ben mint FF ban

Hunforchalad · 2008. Dec. 29. (H), 00.46
Sziasztok.

A problémám a következő:

Az oldal ami csinálok nem ugyan úgy jelenik meg IE ben mint FF ban és mivel elég kezdő vagyok css terén ötletem sincs mit kéne vele kezdenem.

Valaki tudna segíteni?

Az oldalt feltöltöttem egy ingyenes tárhelyre mert eddig localhoston teszteltem.

Cím: http://jooteszt.cjb.hu

A válaszokat előre is köszönöm