ugrás a tartalomhoz

Archívum - Dec 1, 2005 - Fórum téma

Kép beillesztés letiltása TinyMCE-ben

Anonymous · 2005. Dec. 1. (Cs), 18.03
Le szeretném tiltani a TinyMCE advenced-ben a kép beillesztése funkció-t.
Ezt, hogy tudom elérni?
 

UTF-8-cal mentett szkriptre headers already sent hiba

Anonymous · 2005. Dec. 1. (Cs), 16.59
miért van az, hogy ha az adott oldalt UTF-8 -as kódolással mentem, majd töltöm fel, akkor a szerver a

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:1) in /index.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:1) in /index.php on line 3

hibaüzenettel tér vissza? Ha ANSI-t használok, tökéletesen fut!

Nincs problémám az ANSI-val sem, csak kiváncsi vagyok.
 

Táblázatba görgetősáv

cannavaro · 2005. Dec. 1. (Cs), 13.41
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy szeretnék include-dal egy táblázatba egy nála 3szor olyan széles oldalt beilleszteni és az oldalt értelemszerűen megnöveli a 3szorosára.
Az lenne a kérdésem nem lehet-e ezt megoldani úgy hogy olyan széles lenne a táblázat amilyenre megadtam és egy görgetősávval csúszkálok. Iframe kizárt, valami mást nem tudtok, fontos lenne.
Köszi
 

Object használata

Anonymous · 2005. Dec. 1. (Cs), 13.18
Sziasztok!

Három kérdésem lenne. Azért teszem fel egyben őket, mert teljesen összetartoznak.
1.Szeretnék object tag-et használni az oldalon(még sohasem próbáltam). Egy jpeg képpel próbáltam ki elsőre, de exploreben nem jelenik meg a kép, viszont firefoxban korrekt.Most nem tudom, hogy én csinálok valamit rosszul, vagy az ie -vel van valami gond.
2. az oldalon két beágyazott object lenne(ha az 1. probléma megoldódna) és az egyikben kijelölt szöveget kellene átmásolni a másikba egy gombra való kattintással. Ezt a kattintás lekezelhetem JavaScripttel, tudja vezérelni a beágyazott objectet? Az applet-nél azt olvastam hogy kezelheti a Java-t.
3. A java.lang.System.err.println("akármi") szintén ie-ben nem működik, az üzenet: 'java' nincs definiálva.
De nem találtam rá megoldást sehol.
A válaszokat előre is köszönöm.
üdv.
bisti
 

JS jelszavas védelem lapváltás nélkül

Anonymous · 2005. Dec. 1. (Cs), 10.38
Sziasztok!

Egyszer láttam valahol egy jelszókérő kódot, ami arrol szólt, hogy van aolt az oldalon egy felhasználónév és jelszó kérő box, meg talán egy automatikus belépés jelölőnégyzet, és ha helyesek voltak az adatok, akkor nem egy másik oldalra ugrott, hanem adon az oldalon nyitotta meg a cuccot, tehát abba volt a védett oldal.
Rzt akkor még nem "értékeltem", dxe most szükség lenne egy ilyen megoldásra.
Ha ismer valaki ilyet, írjon.

Köszönöm a segítséget.