ugrás a tartalomhoz

Archívum - Júl 31, 2015 - Fórum téma

joomla magyaritása, ha a contentben nem válaszható magyar nyelv?

toth_melinda · 2015. Júl. 31. (P), 15.41
beléptem a joomla adminba, angol volt. követtem az utmutatót, letöltöttem zipbe a magyar nyelvi készletet, ezt upload&installal felvittem az adminba, a language menegerben az installed-site, installed-adminisztrátor részben sikerült intallálnom a hu nyelvet, alapértelmezettre csillagoznom és a felső sarokban mindkettőnél megnyomtam a defaultot. nem történt semmi. állítólag a contentnél is installálni kell, de nem választható ki a magyar nyelv a sok közül. ilyenkor mi van? tudna vk segiteni?joomla3.4.3.
 

Elnézést, de most másoknak nagyon triviális dolgot kérdeznek weblapkészités ügyben.

toth_melinda · 2015. Júl. 31. (P), 11.42
az van, hogy rendeltem egy normális tárhelyet, mert az ingyenessekel már minden bajom volt (nem akartak beengedni a jelszómnmal stb). a fizetős tárhelyszolgáltatómnál rendeltem domaint és tárhelyet és ott kértem, hogy telepitsék fel nekem a joomlat. így is lett, sikerült belépnem a cpanelbe, van ugye benne fájlkezelő és ha rámegyek, ott van az a 3 főmappa, a kezdőlap(home) amiben csak én láthatom a cuccaim, van a public_html és a public_ftp. nekem a joomla 3.4es lett egy külön mappába telepitve a public_htmlbe. abban ugye két mappa van, a cgi-bin nevű üres mappa és az én uj mappám benne a joomlával. Aztán lelöltöttem a netről a gépemre egy sablont is zipben, ott van a desktopomon, nincs még feltöltve, azt se tudom hogy kell. ha beirom a doimanemet a böngészőbe, ott azt irja h kiszolgáűló nem található. csak nézem ezt a cpanelt, benne a joomla mappámat, az asztalomon a sablont de nem tudom mi a következő lépés......tudom triviális, de nekem mégsem...