ugrás a tartalomhoz

Archívum - Okt 20, 2015 - Fórum téma

Megbízható, jó tárhely szolgáltatók

Dinnye · 2015. Okt. 20. (K), 14.33
Sziasztok!

Nemrégiben elkészült oldalamhoz szeretnék tárhelyet ill. .hu-s domain címet.

Ez egy egyszerű bemutatkozó oldalacska, hírekkel, érdekességekkel és képgalériával, szóval semmi extra.
A folyamatosan frissülő galéria miatt 10-15 giga helyre gondoltam, mert több ezer képről lenne szó, és nem szeretnék válogatni, vagy külön képfeltöltős oldalakra töltögetni.

Nincs benne adatbázis, viszont van php és javacsript is - de úgy látom, hogy ez azért a legtöbb helyen már alap.
Szeretném, ha FTP-n keresztül bármikor elérhető lenne.

Azt viszont nem szeretném, hogy reklámok kerüljenek az oldalra.

Sok szolgáltatót nézegettem, nekem elsőre a Dima a legesélyesebb az ár és az ajándék domain cím miatt, de jónak tűnik a Gyümölcstárhely, meg a Webparadicsom is. A fórumot olvasgatva még a DotRoll-ra és a Tarhely.eu-ra figyeltem fel, illetve a Forpsit nézegetem még nagyon, mert jók az árak, de a korlátlan tárhely méret nekem kicsit fura...

A kérdésem annyi lenne felétek, hogy milyen tapasztalataitok vannak az ilyen szolgáltatókkal kapcsolatban? Kezdő lévén én ezeket még nem ismertem ki, csak az ajánlatokat és a reklámszöveget látom. Ti melyiket ajánlanátok és melyiket kerüljem el? Nem feltétlenül csak a fent említettek közül.

Válaszotok előre is köszönöm!
 

onchange this.form.submit()

simisoma · 2015. Okt. 20. (K), 09.03
Sziasztok!

Kérlek segítsetek megoldani:

<input type='radio' name='iddm' value='I' id='iddm_i' onchange='this.form.submit()'> <label for='iddm_i'>Igen</label>";
<input type='radio' name='iddm' value='N' id='iddm_n' onchange='this.form.submit()'> <label for='iddm_n'>Nem</label>";

<input type='radio' name='niddm' value='I' id='niddm_i' onchange='this.form.submit()'> <label for='niddm_i'>Igen</label>
<input type='radio' name='niddm' value='N' id='niddm_n' onchange='this.form.submit()'> <label for='niddm_n'>Nem</label>


Ilyen jellegű kérdések rengeteg van, de ezzel a megoldással az oldal tetejére ugrik, én azt szeretném, ha ugyanahhoz a sorhoz ugorjon.

pl: iddm -> igen akkor elküldi az űrlapot, de name='iddm' -hez ugorjon vissza.

Köszi szépen a segítséget előre is!